Takım elden gidiyor

Geçtiğimiz hafta liglerin tamamlanmasının ardından Adana Demirpor’da da yaprak dökümü başladı.

Yönetim kurulunun oldukça geç bir tarihte genel kurul kararı almasının ardından takımda yaprak dökümü yaşanıyor. Alacaklarını gerekçe göstererek TFF’na başvuran Tambe, Mendy ve Erhan’ın ardından kalecilerimiz İsmail Şahmalı ve Kurtuluş Yurt da TFF’na müracaat ettiler.

Sözleşmeleri halen devam eden bu futbolculara sezonun bitim tarihi olan 31 Mayıs’a kadar ödeme yapılmaması durumunda serbest kalacaklar. 

Yorumlar

kurtulusun gıtmesi kurtuluşumuzdur.seneye champıonuz
Takım elden gidiyor diyorsunuz da siz ve yerel basın ne yapıyor g..oğluna karşılık. Sizde izliyorsunuz. Takımın bu hale gelmesinde sizin ve yerel basının da çok etkisi var. Hiç diyormusunuz bi adım atalım kamuoyu oluşturalım ve seçimleri öne alalım diye? Nerdeeee...biz taraftar olarak bişey yapamıyoruz amma siz ve yerel basın istese çok şey yapar amma istemek lazım. Bundan dolayı takım öldü takım bitti gibi haberler yapmayın sizde suçlusunuz.
Beyler g... oğlu yine başkan seçilir nilay hanım aday olmayacağını açıkladı bu takımdan bu senede hayır gelmez.....
İsmail çok kötü bir sezon geçirdi parasi ödense bile yollayın gitsin kumbara gibi maşallah .
İsmail Adana lı dedik barındırdık yazıklar olsun yazıklar
Sezon basinda Ismail diye bagriniza bastığınız kisi, buyuk demirsporu tff ye sikayet etmis?! Bagriniza basin sonrada dönsün yüzünüze kara calsin ?! Bu gibi davranislarin tek sorumlusu Malum lanet olasica ayyaş hapci Allaha kufreden gruptur ! LAV o la cak si nizz !!
kongre üyeleri g..oğlu tarafından satın alınmış 250 şimşekler grubu taraftarı.bunlar yılda 400 tl.gibi üyelik aidatı ödeyerek sahipleri g..oğlunu başkan seçiyor.gerçek demirspor taraftarıda kongre üyesi olmalı ve kumpasları bozmalı 300 delikanlı yeter .sonuçta 400 tl bulunmayacak para değil bir elbise parası..
parasını alamadı diye futbolcuya küfür etmek nedir? Hanginiz para kazanmadan bir işte çalışmak istersiniz? tek sorumlu çulsuz yönetim. futbolcular tabi ki yaptıkları işin parasını isteyecekler.
adamların anaları babaları aileleri cor cocukları var , sizin işvereniniz 3 gün geç yatırsa maaşınızı ırzına geçerseniz , halt ediyorsunuz aq . haklı adamlar . parasını ödemeyen yönetimin ........ ............
Simsekler grubu adananin gururu...lakin yonetim bizim yonetimimiz adanalilar sabanci,koç, adaydida biz mi istemedik.. tek isteyen bu adam ve belediye..gercekleri gorun ads yle ilgisi yok..adana hukumet a b c partisi demiyorum,hukumetle partsisyle belediye partisi ayni olmali ki takim superligde olsun...maalesef gercek bu..
Bu futbolculara kimse. laf etmesin takım kümede kaldı mı? Kaldı Başkan denen zat bu takımı kongreye görürse idi bu sayılan futbolcular yeni yönetimi beklerdi siz futbolcu olsanız bu başkana güvenebilir misiniz?
Duddurudunya kardeşim. Belediye ile hükümet aynı partili değil mi ki. Cumhur ittifakı.
Baskan G.oglu olursa seneye lige katilmaya bile gerek yok...Antep gibi ilk devreden dusmeyi garantileriz...
Sayın arkadaşlar haberde de gördüğümüz gibi sezon içinde parasını alamayan futbolcu haklı olarak federasyona başvuruyor ve er geç parasını alıyor. Ancak sezon içinde 'paramızı alamıyoruz' bahanesiyle maç seçip de maçlarda düşük performans göstermek futbolcuyu haklı çıkarmıyor. Zaten tarihin en kötü yönetimi ona kimsenin itirazı olamaz ama sadece yönetim değil futbolcularda bu yılki zor durumda olmamızın sebebiydi..
Bu ......... olduğu müddetçe bir şey olmaz adam BAŞKANLIĞI mümkün olan en son gün bırakmak istiyor. Yazık
Hepsi gitsin tff adanali die ismail gitmicekmi hadi diyelim gitmedi bunlar adamin parasini oducekmi herkez ev gecindiriyo coluk cocuk yorum yapio kimi yuksek meblag ile gecindirir evini kimi asgari ucret tff veren tum futbolcularin arkasindayiz bu yonetim herseyi hak edio

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor