"Süper Lig'de en iyi stoper Samet Akaydın. Umarım elimizden almazlar"

Adana Demirspor teknik direktörü Vincenzo Montella yaptığı açıklamada, Samet Akaydın'ı kaybetmek istemediklerini belirtti. 

"UMARIM SAMET'İ ELİMİZDEN ALMAZLAR"

"Eski öğrencim Tayyip Talha Sanuç ve Samet Akaydın'ın milli takıma seçilmesi beni çok mutlu etti. Bir hoca, bir futbolcuyu geliştirebiliyorsa, bir şeyler katabiliyorsa ayrı mutluluk ve gurur. İkisi de karakterli futbolcular. Hak ettikleri yere geldiklerini görmek gurur ve mutluluk veriyor."

Samet Akaydın 'Dönüm noktam Montella ile çalışmamdır' dedi. Oyuncu bu seviyeye nasıl geldi?

"İlk geldiğimde, ilk maçta sanırım onu tribüne yollamıştım. Tanıdıkça ne kadar çalışkan, ne kadar öğrenmeye hevesli ve söylediğiniz şeyleri uygulamaktan çekinmeyen bir futbolcu olduğunu gördüm. Öğrenmeye aç bir futbolcu olduğunu görünce biz de üstüne düştük, geliştirmek için elimizden gelen her şeyi yaptık."

"Açıkçası hâlâ gelişebileceğine inanıyorum. Çünkü sahada duygusal davranabiliyor. Duygularını kenara koyup, kendisinden daha fazla bir performans çıkarabileceğimi biliyorum. Geldiğimden beri şu ana kadar Süper Lig'de takip ettiğim en iyi stoper Samet Akaydın. Ve umarım elimizden almazlar."

Yorumlar

yani diyorki gitmesin
Bu saatten sonra Samet'i tutamazsın..Tayyip gibi..2 milli stoper satılır,kazmalar takımda tutulur:))

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor