Süleyman sezonu kapattı

Adana Demirspor kulübünden yapılan yazılı açıklamada Süleyman Koç'un sezonu kapattığı bildirildi.

Ligin ilk haftasında oynanan Balıkesirspor maçının 31. dakikasında rakibinin ayak arkasına basması üzerine sahayı terk eden Süleyman'ın çekilen MR sonucunda ayak bağlarında kopma meydana geldiği ve uzun süreli bir tedavi süreci geçireceği bildiriliyor.

Hazırlık kampının iyilerinden olan ve ilk maçımıza takım kaptanı olan Süleyman'a geçmiş olsun diyor, biran önce sağlığına kavuşmasını ve mavi-lacivert formasına kavuşmasını diliyoruz.

 

Yorumlar

Şampiyonluk gitmiştir beyler tek sağlam adamda gitti.andersonla gladikle devam ederiz artık...
22 futbolcunun emeğini 1futvolcuyaaa. Bağlama kardeşim işallah şampiyon olacaZz şimdiden kabullenme
Yemin ederim cigerimiz yandı. Çok büyük bir kayıp emre Uruç ve Hakan Bilgiç ile felan yeri dolmaz transfer sezonu kapanmadan iyi bir sağ bek transferi düşünülmeli.
Yapma be. Olacak iş mi şimdi bu ? En güvendiğim ve en beğendiğim oyuncuydu . Allah acil şifalar versin inşallah. Geçmiş olsun.
Ahhhhh ahhhhhh, bu çok kötü oldu, çok üzgünüz :((((( nedir bu şanssızlılık yaaaa. Süleyman takımın dinamosu ve kaptanı, hiç iyi olmadı. Allahım şifa versin, çok geçmiş olsun.
Geçmiş olsun Süleymana.fakat sakatlanması çok kötü oldu.zaten şampiyonluk şansımız çok azdı.kadroda çok iyi futbolcuyu saysan 4 ü geçmezdi bunlardan bir taneside süleymandı.şimdi ilk ikiye girmek için nerden baksan sağbek,ortasaha yedek santrafor ve forvete olmak üzere 4 tane iyi futbolcu lazım.aslında dahada önemlisi iyide bir hoca lazım.ümitle buiş çok zor.
Semih in iskasindan doğan tehlikeyi önlerken sakatlandı takımı gol ymkten kurtardı ama koca bir sezon gitti yazık takımın tartışmasız en iyisiydi Allah acil şifalar versin geçmiş olsun Sülo gardaş
orta yapamayan adama kaldık desenize
semihin her yeri zarar a........ kaçırmasaydı topu adam sakatlanmıcaktı o golü yeseydikte süleyman sakatlanmasaydı
her sene başında birileri sezonu kapatıyor. geçen sene tanju böyle olmuştu. sahi tanju nerde gittmi o. ama süleymana çok üzüldüm. adam gerçekten soyadı gibiydi ve herşeyiyle oynuyordu.nazar değdi. geçmiş olsun allah beterinden saklasın inşallah.
Her sezon başı yan bağ kopuyor tanju silo ve diğerleri kurban keselim
Takımımızın jordi alba'sı ilk maçtan 1.devre'yi kapattı şimdi ayıklayak bakalım pirincin taşını :((

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor