Store'un devri gerçekleşti

Real Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Adana Demirspor Store’nin bugün itibariyle Adana Demirspor Kulübüne devri gerçekleşti.

Adana Demirspor’un lisanslı ürünlerinin satışı yapılacağı ve gelirinin sadece Adana Demirspor Kulübüne aktarılacağı Adana Demirstore mağazası bugünden itibaren Adana Demirspor Kulübü tarafından işletilmeye başlanmıştır.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu ve yöneticilerimiz Erdinç İpek ile Ümit Onatça mağazanın devri işlemlerini bugün tamamlayarak kulübümüze kazandırıldığının müjdesini camiamıza verdiler.

Yeni ürünlerimiz de önümüzdeki günlerden itibaren store mağazalarımızda olacaktır. 

Yorumlar

bir yemediğiniz ora kalmıştı orayıda yiyin bakalım
hayırlı uğurlu ve bol kazançlı olur inşallah
umarım artık forma bulabiliriz. defalarca gidip forma almak istedim, şehir dışındaki arkadaşlara hediyelik forma götürecektim ama maalesef ne zaman gitsem forma yok kalmadı deniliyordu. özellikle çubuklu forma.
Yönetimin bu sezonki en iyi transferi ve en iyi yaptığı iş diyebiliriz. Hayırlı olsun. Çok şükür gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiz, paralar kulübün kasasına gidecek. Özellikle tekstil ürünleri, taraftar formaları hazırlanırken bir tasarım firmasıyla beraber çalışılmalı. Taraftarlarımızın İtalyanlar gibi sıfır beden olmadığı bilinmelidir! O kadar dar kesim çalışılmış ki, göbeklerimiz davul gibi ortaya çıkıyordu. Biraz da rahat kesimler çalışılmalı.
Adana ya 10 tane hali saha açın geliri takima kalsın yeter ama içinden yemeğe yok

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor