Stambouli ve Belhanda, Montpellier'e geri dönmeyi düşünüyor

Adana Demirspor'un yıldız isimleri Belhanda ve Stambouli Midi Libre ile yaptıkları röportajda eski kulüpleri Montpellier hakkında konuştu.

2011-12 sezonunda Fransa'da şampiyonluk yaşayan Montpellier'in kadrosunda bulunan iki oyuncu, Fransa'ya geri dönmek için açık kapı bıraktı. Her iki isim de şu anda Adana Demirspor'da forma giyiyor.

Fransız defansif orta saha oyuncusu yaptığı açıklamada, "Hep aklımızda, gönlümüzde Montpellier'e geri dönmek vardı. Belhanda ile Fransa'da beraber oynadık ve şampiyonluk yaşadık. Şampiyonlar Ligi'nde Belhanda ile Schalke-Galatasaray maçında karşılıklı oynadık. Ama sizi çağıran bir eviniz var. Geçen yaz doğru zaman olduğunu düşündük ama olmadı." ifadelerini kullandı.

Belhanda ise, "Montpellier'e dönmeyi geçen yıl denedik, olmadı.. Ama bu hayalin peşinden gideceğim. La Mosson Stadı'na geri dönmenin nasıl hissettirdiğini hayal ediyorum. Futbol dünyasına baktığımız zaman geçmişe dönüşler var. Yaşamak istediğim bir an bu. Montpellier benim kulübüm ve ailem diyebilirim. Laurent Nicollin (Montpellier başkanı) ile sık sık telefonda görüşüyorum, birbirimize mesaj atıyoruz. Kan bağlarımız hala var" deyip Stambouli'yi doğruladı. 

Stambouli ve Belhanda geçen yaz Montpellier'de antrenman yapıyordu ancak kulübünün bu iki oyuncuyu işe almak için yeterli parası yoktu.

Yorumlar

stambouli gibi bir oyuncunuzun yeri dolmadığı takdirde göndermek yersiz olur. kulübün menfaatleri doğrultusunda tabi ki her oyuncu elden çıkarılabilir. ancak önümüzdeki sezonun kemik kadrosu içerisinde kilit rolü olabilecek bir benjamin stambouli.. aynını belhanda için söz etmek mümkün olamaz, fakat onun da yolu açık olsun vesselam
Belhnda sen git stamboli kalsın
Acaba şimdi paraları varmi ki sizi almaya.
Belhanda'ya burada kazandığı parayı ancak Arap kulüpleri verir..Verir ise..İstikrarsız,pahalı bir oyuncuyu almakla nasıl bir kumar oynandığı ortada..Stamboulı hakkında destanlar yazdım,daha iyi bir takımda oynama hayali kuruyor muhtemelen ve hakkıdır..Onu takımda tutabilmek adına isyankar-genç-başarıya aç oyuncular alınmalı..Ve onun etrafına takım örülmeli..Yine de ben Stamboulı'nin kalacağını düşünmüyorum,bu takım ona uygun değil kısacası...O daha iyi bir takımda oynamayı hak ediyor maalesef..
belhanda gitsin de stambouli giderse ağlarım net
Belhanda yolu açık olsun güle güle gitsin
Demir spor ne yapsın ne etsin Stamboliyi elinde tutsun bence onun kalitesinde bir futbolcu 5 milyon avrodan başlıyor fiyatı.Belhandaya gelince demir spor bu adamı elinde tuttuğu sürece klübe zarar ziyan o yüzden gerekirse üzerine para versinler ama yinede göndersinler
belhanda gitsin diyenler maalesef futboldan nalamıyor
Gercekten biri gitcekse öncelikli olarak para kazandırmalı ve bizden gitmesi gerekli olmalı. Belhanda ve asso hem katkı saglamıyor hem tek tük maclarda oynadılar . Bariz gitmeleri gerekli arkadaslar lakin gitmesi gerek diyorsak belhanda asso arkasından tek tuk gıdenler olabılr balo gıdıp para kazandırabılır bıze vs. ama net belhanda ve asso gıtmeli

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor