Stambouli de kırmızı kart gördü

Ertaç Özbir’in kırmızı kartla atılmasından sonra Adana Demirspor’da Yusuf Sarı oyundan çıkarılarak yedek kulübesinden kaleci Şahruddin Muhammedaliyev sahaya girdi.

Kasımpaşa 25. dakikada Aytaç Kara’nın attığı golle maçta 1-0 öne geçti. Adana Demirspor’da Benjamin Stambouli 45+8’de ikinci sarıdan kırmızı kartı görünce konuk ekip 9 kişi kaldı. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Adana Demirspor 3 puan için geldiği İstanbul’da ilk yarıda hem gol yedi hem de 9 kişi kalarak puan ilk yarıyı tamamladı.

Yorumlar

Ah be stamboli baba , bado yükünü azaltıyor şu biraz, o olmayınca verimin azaldı
Sana hiç kanım kaynamıyordu nedense bilmiyorum iyisin hoşsun takımın kare haslarından birisin neden dikka etmiyorsun ya...
her maç 11 oynuyor her maç en büyük sorumluluklardan biri bu adamda günlerdir yazıyoruz isyanı ya sakatlık ya kırmızı olacak diye o topa vuruşuydu bu isyan. takımda en güvendiğimiz adam bile bu hale geldiyse teknik ekip işini iyi yapmıyordur.
Teknik direktör zaafiyeti başka bir şey değil. 20 yıllık futbolculuk kariyerinde bu şekilde kart görmedi. Mesaj açık ve net. Koşan mücadele eden profesyonel yaşayan adamlar sahada koşuyor. Rezil Belhanda 5 metre ilerisindeki adama lakayıt pas atıyor. Ben de can taşıyorum. Yeter artık dedi. Kredisi var. Canı sağ olsun. 3 günde sevmedik. 2 dakikada bitmez sevgimiz.
Merkez orta sahada oynayacak o kadar oyuncumuz varken neden bellendahu ısrarı niye iki tane on numara oynatiyorsun stanbulu orta sahada yalnız kalıyor, Defansta cisse de geldi Burak' ta var kalede Azerbaycan li geldi vedat var,kanatlarda alternatif li golculer alternatifli biraz cesur ol hoca şampiyonluk için ideal kadron var.
Takımda ya bir sorun var veya hazırlanma, antrenman sorunu var geçen yıla göre % 170 düşüş var.
Sana bu forumda ve sosyal medyada geldiğin günden beri ne övgüler süzüldü büyük şef .Bu hareket ve aldığın kırmızı sana hiç yakışmadı,.Sarın olduğu halde böyle davranman insanın aklına inanmak istemediği konuları getiriyor.
Herşeye rağmen swenson la birlikte takımın en iyisi stamboli baba dir çok yoruldu çok kolay değil
Hocasına söylesin 1 maç istirahat etsin kardeşim bu kadar zor mu???
Hakem harcadi bizi kimin yollun acti billen warmi?
Niye gördü bilmem? Gerek var mıydı, o da yoktu. Bilerek kart gördü. Bence profesyonel olarak bedava kart görmek budur. Cezası ağır olmalı. Takımı eksiliyor, sen olsan belki de yeneceğiz. Zaten 9 kişi az kaldı beraberlik alıyorduk. Ben çok basit bir hata.

Yeni yorum ekle