"Son karar, benim kararımdır"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak sosyal medya hesabından taraftarların sorularını cevapladı.

Teknik direktör Uğur Tütüneker'in takımın başına getirilmesini "Çok değerli Başkanım her seferinde nasıl daha kötü bir hoca bulabiliyorsunuz?" şeklinde eleştiren bir taraftara, Adana Demirspor başkanı Murat Sancak sosyal medya hesabından "Unutma bu yazdığını. Sezon sonu hatırlat. Yavuz Sultan Selim bir gün çok dertliymiş ve Şeyhül islam sormuş neyin var sultanım? Demişki ya kimseyi memnun edemiyorum. Sultanım demiş sen Allah'u Tealayı memnun et yeter (Haşa ben sultan değilim) sadece kıssadan hisse, anlayana. Ben Adana Demirspor'a faydalı olacağını düşündüm ve anlaştım" şeklinde cevap verdi.

"Metin Korkmaz benim dostumdur. Son karar, benim kararımdır"

Menajer Metin Korkmaz ile ilgili sorulan bir soruya başkan Sancak, "Son kez söyleyeceğim ve bir daha bu konuyu gündeme getireni Adana Demirspor düşmanı ilan edeceğim. Metin Korkmaz benim dostumdur ve sadece istişare ederim. Hocanın onayını almadan hiç bir futbolcuyu almam. Son karar da benim kararımdır. En son yaptığımız transferlerin tamamını ben buldum. Metin Korkmaz'ın bu takımda Tayyip, Vedat, Emre Nefiz ve Volkan Şen(Volkan'ı da ısrarla ben istedim) dışındakiler ile alakası yok" şeklinde cevap verdi.
 

Yorumlar

Metin korkmaz bu kulübün sonudur.
Buraya kadar....tek adam..Ads siyasete tamamen girdi.
Metin korkmazı soranı demirspor düşmanı ilan edeceğine transferlerde demirsporumuza fiyasko üstüne fiyasko yaşatan metin korkmazı demirspor düşmanı ilan et.transfeleri kendi bulmuşmuş.yahu başkan sen futboldan ne anlıyorsunda futbolcuları sen buluyorsun.mrtin korkmazı korucam diye çok komik duruma düşüyorsun.eminim uğur tütünekeride metin korkmaz getirmiştir.yoksa futbolcu transferleri olsun hoca transferleri bukadar beceriksizce ve başarısız bir şekilde yapılmaz.bunlar menejer tarafındandan yapılıyor ve takımın temeline dinamit koyuluyor.bu takım bu kadroyla ilk ikiden çıkamaz playofa kalırsa başarıdır.o da volkan şen ve golcü stokes e bağlı.takımda altenatif futbolculara bakın anderson ,legear ,gladky ,tevfik vs vs.bunlardan alternatif futbolcumu olur.bunların yerine adamakıllı futbolcu olsaydı belki olabilirdi.
Bazı gerçek taraftar laf olsun diye konuşuyor ama karşıdaki insanları rencide etdiğinin farkinda değiller. Diğerleri malum takimin geveze tayfası onlara sözümüz yok onlar kıskançlıkla dini açığa vuran tayfa lütfen başkana ve yönetime sahip çıkalım Bşk sanki kırk senelik ADS taraftarı gibi bizi seviyor. Bizde Bşk sevmeliyiz. Destek olmalıyız. İnanın süperlige çiksak aramızda hiç sorun kalmaz. İnşaAllah o sene bu sene olur. Kedilerin gazına gelmiyelim aramızda casus kediler var. Pist pist deyin gitsinler.
başkanın bu açıklamasından sonra olumsuz yazan metin kormazı gündeme taşıyan bence adsli degil ads düşmanıdır başta tapsu rumuzlu arkadaş sen kendine gel bu ads düşmanlıgı nediye metin kormazla alıp veremedigin varsa ads mizi alet etme bırakın başkanımız bir rahatlasın.a.d.s
Ben 1919 doğumlu rahmetli dedemin, 1952 doğumlu babamın, 1979 doğumlu ben ve 2009 doğumlu çoçuğumla birlikte 4 nesil Demirspor'lu bir aileyiz. Sayın başkan, transferde yapılan yanlışları söylemek, hatalı teknik direktörleri eleştirmek, menejeri ve transferlerini sorgulamak size nasıl bizi Demirspor düşman ilan etme hakkı veriyor? Bence çok yanlış söylemler. Taraftarı karşınıza almamanızı önemle istirham ediyorum.
Başkanım boşverin moralinizi bozmayın herkesi mutlu edemezsiniz
Arkadaşlar biraz dikkat edelim yorum yaparken başkan gelmeden önce takımın hali belli idi transfer tahtası açılmadan samsun da oynadığımız maçı hatırlayın 2 senedir bi sıkıntı yok transfer hertürlü yapılıyor biraz sabır evet çok bekledikl ama inşallah bu sene o senedir başkana takıma sahip çıkalım destek olalım
Sancak denen is bilmezi savunanlar takima ihanetin en buyugunu yapiyorlar...Bu adam, arkasinda 100 milyonlarca borc birakip cekip gidecek, demedi demeyin...Ondan sonrasi malum, yine Mezitlispor'un yanina gideriz...
ben taraftar olarak hiç korkmuyorum laci kardeş sancak olmazsa senin gibi iş bilen deneriz nasıl olurmu
Ya ibrahim anlaş biz seni gökoğlunu methettiğin günlerden biliyoruz.sen zamanın da gökoğlunun arabasının lastiğini tamir ettiğin için gökoğlunu öve öve bitirdmiyordun ,yerlere göklere sığdıramıyordun, ama biz o zamanda gökoglunu eleştiriyorduk.şimdi söyle bakalım gökoğlu çokmu güzel dürüst yönetti?geçenlerde başkan murat sancakda kulübün gelirleri senin yere göğe sığdıramadığın gökoğlunun temliğine gidiyor diye.belediyenin verdiği paraları kendileri vermiş gibi kulüpten temlikle geri alıyorlar.kusura bakma biz hertürlü demirsporumuza yapılan haksızlıga karşıyız.sen gibi eyyamcı olamıyoruz.herkese gelen ağam giden paşam deme eyyamcılığı bırak.önce demirsporumuzu düşün ve savun.
Bu tapsu denilen zat kendini otorite zannediyor Tam bir bozguncu Sen Metin Korkmazla alış verişinmi oldu nerden tanıyorsun Bu kadroyu sen ancak rüyanda görürsün Klavyenin arkasına saklanmışsın devamlı sallıyorsun Aslında seni kaale almamak lazım
Ads sorun yıllardır yönetimlerde ve yöneticilerde olmuştur. Çapsız basiretsiz zengin ve şöhret olmak isteyen kişiler ads a yönetici olarak gelmiş ve ads da kaliteyi dibe çekmişlerdir. Bu capsizlik ve kasitlilik ads üzerinden çeşitli yöntemlerle zenginliğe giden bir yol olurken ads u ise adeta muhtaç duruma getirilmiştir. Şimdiki durum ise aslen bundan farklı değildir. Mevcut başkanının iktidara yakınlığı ihaleler aldığı iktidar ile adeta kol kola olduğu herkesçe biliniyor. Ads un renklerini bilmeyen bu zatın nasıl oluyorda trilyonlarca parayı adeta hibe edecem demesi asla samimi ve inandırıcı değildir. 130 trilyonu sezon sonu bulacağı tahmin edinilen bir borca kim ben öderim diyebilir. Garanti almayan para hesabını iyi yapan biri için risk on plandadır ve para işini bir şekilde garantiye almıştır. Bu nedenle rahattır.mevcut iktidar genel seçime gidene kadar burdadır. Ads resmen siyasetin ortasındadır. Çapsız idarecileri inşallah aramayız.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor