Sneijder’e 2 milyon Euro!

Sezon başından beri yaptığı transferlerle çıtayı en yükseklerde tutan fakat umduğu istikrarı bir türlü bulamayan Adana Demirspor devre arasını iyi değerlendirerek transfer çalışmalarına devam ediyor. Son olarak herkesin heyecanla sonuçlanmasını beklediği Wesley Sneijder’e kanca atan Mavi-Lacivertli kulüp, Hollandalı yıldızın yıllık teklif edilen parayı kabul edip etmeyeceği tartışma konusu oldu.

İş adamı Murat Sancak’ın kulübe başkan olması ile mali krizleri atlatan ve üstüne bomba transferlerle yeniden bir takım inşa eden Adana temsilcilerinden Demirspor, devre arasını “Sabır” mesajlarıyla kapattı. Kadrosunda önemli değişikliklere gidileceği söylenmesinin ardından gözler giden ve gelen oyunculara çevrildi. En son yakın markaja alınan Hollandalı yıldız Wesley Sneijder ile görüşmelere başlandığı duyurulunca taraftarı heyecan sardı. Fakat yıldız futbolcuya teklif edilen yıllık 2 milyon Euro ücretine ne yanıt verileceği belirsizliğini korurken gelecek olumsuz yanıt ihtimali yönetimin alternatifleri araması için çalışmalara devam edeceği belirtildi.

BUGÜN NETLEŞECEĞİ BEKLENİYOR

Mavi Lacivertli ekibin teknik direktörü Yılmaz Vural tarafından ısrarla istenilen Sneijder, kulüp bütçesinin planlarına dair hesaplar yapılarak bugün istenilen 2 milyon Euro teklifine cevap vermesi beklendiği açıklandı. 34 yaşında olan ve birçok önemli kulüpte ter akıtan yıldız futbolcunun isteği yerine getirilerek sezon başında ortaya konulan “Süper Lig” hedefi için güçlü bir kadro ile ikinci yarıya başlamak isteniyor.

Haber: Soner Deniz İşisağ

(www.siporcu.com/sneijderden-adana-demirspora-cevap-geldi)

Yorumlar

DEYMEZ O PARAYA YAZIK GÜNAH
Gerek yok. Dün pastada çilek diyen bugün katrilyona varan borçlara sahipler. En az 3 yıl birçok gelirine temlik koyulmuş durumda. Örnek alacaksak; Malatyayı, Göztepeyi, Başakşehir modelini örnek alalım. Eskişehir, Karabük, Anlatagücü değil. Bugün başarı gelse bile ileri vadede sıçarız.
yok artık 2 milyonmu. istanbul takımları bile bu parayı verirken 50 defa düşünüyor.
35 yaşına gelmiş, göbek yapmış, başarıya, paraya doymuş, kariyeri bitmiş bir oyuncuya 2 milyon euro başka bir deyişle 12 milyon tl vermek ihanettir.
yoh artık başkanım almayın çoh para
bizim bu adanadan hiçmi futbolcu yetişmez arkadaş bizim çocuklarımız bu kadarmı yeteneksiz neden bizim altyapıdan hiç kaliteli yetenekli oyuncu çıkaramıyoruz bende bunu anlamıyorum bin taneden bir tane bile çıkmazmı yani
Bu paranın 35 yaşına gelmiş bir oyuncuya verilmesi çok yazık onun yerine gençlere yatırım yapılsın
başkan cebinden bile verse yazıktır bsşkana 12 trilyon ne ya
Bence isabetli tırafenser bize fotenin yanına yakışır
Başkanım gerek yok paraları boşa savurmayın süperliğe çıkalım tamam ama bu lige çok gelir.
Ne 2 milyon euro su kardeşim.cimbomdan nice ye gittiğinde 700-800 bin euroya oynuyordu.noolduda 2 sene sonra hemde yaşlandıktan fiyatı arttı.?buişte bir pislik var başkan.birileri sizi veya takımı düdüklemeye çalışiyor.gerçi o zamanlarda cimbomu düdüklediler.vetmedikleri paraları vermış gibi gösterdiler.35 yaşındaki bir bitik adama değil 2 milyon euro ,500 bin euro bile verilmez.sneijder de top oynamadan yattığı yerden anderson gibi parasını alıp gidecek.seidjerin yerine 30 yaşındaki kayserisporun eski futbolcusu biseswarı sakat felan değilse alın getirin. sneijdere 10 çeker.tekbaşına çok maç kazandırır bize.kesinlikle sneidjer alınmaz başkanım.birilwri paraları cebellezi yapacak.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor