"Skor haricinde memnun değilim”

Spor Toto 1'inci Lig'de Elazığspor'u 2-0 yenen Adana Demirspor'da teknik direktör Ümit Özat maç sonu yaptığı açıklamada futbolcularını eleştirdi.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ümit Özat “Daha farklı bitecek bir maç neredeyse 1-1 bitecekti. 7-1, 8-1 bitecek maç 2-0 bitti. Çok farklı bitecek maç, son paslardaki ciddiyetsizlik yüzünden olmadı. Belki rakibin son dakikada bulduğu pozisyon gol olsa burada 2 puan bırakacaktık. Çok gol kaçırdık. İkinci ve üçüncü golü bulsak oyun çok başka yerlere giderdi. Skor haricinde memnun değilim” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Ümit özat çağlara ne desen haklısın seni bugun çok ii anladım ve hak verdim birde Allah için şu Tayyip i oynatma takım bugun birtakım havalara girmişti ama öle havalara girecek kadar ii değilsiniz çocuklar çağlar üç kritik hata yaptı diarra kale yerine taca attı ilk yarı Erdal çizgiden çıkardı özat doğru söylemiş 8 lik maç nrdyse berabere bitecekti lakayt topçulara ne desen haklsn özat
Ümit hocam senden ricam disiplini elden bırakma. Hata yapan,lakayt davranan oyuncuların kulağını çek. Sen geldin geleli takım olma ve mücadele yolunda bayağı mesafe katettik. Disiplini elden bırakma hocam,disiplin olmayan yerde başarı olmaz.
Yalnız çağlar mi Berk Beye ne demeli bencil lakayt tavırları için hocanın mutlaka kulağını çekmesi lazım ümit hocanın dediği gibi nerdeyse beraberlik olacaktı ciddiyet ciddiyet disiplin disiplin diyorum hocamın söylediklerine aynen diyorum

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor