Şimşekler, tesislere gidiyor

Adana Demirspor taraftar grubu Şimşekler, takıma destek vermek ve yeni teknik direktörümüz ile önümüzdeki maçlara hazırlanan takımı motive edebilmek amacı ile bugün tesislere gidecekler.

Gruptan yapılan açıklamada “Tesislere gidiyoruz, tüm Adana Demirsporluları bekliyoruz... Toplanma Yeri: Adana Demirspor Tesisleri Buluşma Saati: Bugün 19:00” şeklinde açıklama yapıldı.

Yorumlar

pandemi dönemınde çok gereksiz bir hareket
Cok gec kaldiniz. Birde hep birlujte bagirin padisahimiz nurat han baskanimiz cok yasa
ya inatla, ya hevesle! ortaya konulsun ruh tek sesle !!! #bluearmy
Helal size bayram yerine çevirin orayı şimşek çaktımı korkarım saklanacak yer arayın alayına ads
canınıza yazık yüreğinize yazık, paranıza yazık, gırtlağınıza çünkü bu oyunculara değmez. Maalesef hiçbiri ne bu formayı hak ediyor, ne de bu taraftarın sevgi saygısını.
Kötü yorum yapmayın
Bu malum taraftar grubu ne zaman tesislere gitse ugursuz geliyorlar... Ben inanmıyorum samimiyetlerine, tek dertleri aylık aldıkları maasları...Senelerce takımın kanını kene gibi emdiler...Taraftar grubu ile olmuyor bu isler, akılcı ve cagdas yonetim anlayısı ile oluyor, bizde de o yok ve hic bir zaman da olmayacak maalesef...
Yarın bir gün Mersin, Ordu, Sakarya, Kocaeli ve hatta Adanaspor bile süperlige çıkar ama biz hayatta çıkamayız...Her şeyi abartan ve 2 galibiyette kibirlenip havalara giren taraftar ve yönetici profili ile bizden bir halt olmaz...Elin adamı 10 puan fark atmış, hala temkinli biz olsak şampiyon ilan ederdik kendimizi...Bu yüzden olmuyor da olmuyor işte...Geçen sene Erzurum maçı sonrası şampiyon olmuş gibi sevinildiği gece kaybettik biz şampiyonluğu...O gece içimden geçirmiştim şmdi ayvayı yedik diye...Yıllardır ne zeka, ne akıl ne de sağduyu var camiada...Kıçıkırık Antep, Hatay, Malatya bu işten şehr kalkındırıyor, geçen sene ptt'de oynayan Hatay 8-10 milyon Euro'ya adam satıyor...Sorun bence ne topcuda, ne hocada...Onların bir tarafını kaldıran da biziz...Bizim camiada kültür va akılcılık denen olgular yok...Sorun burada...Parayla da olmuyor işte, 3 yıldır görüyoruz...
Gittinizde ne oldu,, kim karşıladı,, bi araba dolusu çevik kuvvet,, nerde futbolcu,, nerde hocalar,, nerde yönetici,, ondan sonra başkan çıkıp sosyal medyadan açıklama yapıyor,, haber verseydiniz sizi karşıladık diye,, sanki beyefendinin haberi yok,, birgün öncesinden sosyal medyadan herkese duyuruldu,, yarin saat 19 da tesislere gidilecek diye,, sağır sultan bile duydu,, taraftar olarak bide izin mi alınacaktı,, hani nerede halkın takımı, ne oldu o ruha,, bu daha iyi günlerimiz,, daha neler göreceğiz,, gün gelecek o tesislerinin önünden bile geçemeyeceğiz,, eee olacağı buydu,, birilerine değerinden fazla değer verirsen,, şımartınsan,, hep sen dersen,, hiç kusura bakmayın bize müstahak,,, bi atasözü yazayım,,,, çok muhabbet tez ayrılık getirir,,,,, hadi geçmiş ola,,, yalakalar ve şakşakçılar sevinsin
Çevik kuvvet duymuş tesislere geleceğimizi,, ne hikmetse başkan efendi duymamış,, hadi oradan yalancı derler adama,, taraftar bide izin mi alacaktı,, eeee işin bitti tabiii,, nasıl olsa kulübü de ele geçirdin,,,, insanları kullan kullan at,, en iyi bildiğiniz iş bu zaten,, adamın umrunda mı ki taraftar,, gönül verdiği arma için, forma için,, oraya toplanan yüzlerce insanı hiç saymak, yok saymak neyin nesi,,, bunun izahını yapacak olan varmı
bakınız puan durumu
Dilerdimki bu etkinlik birkaçgün önce ilan edilseydi. Seve seve gelirdik. Futbolcuların sevgimizi görmesi açısında önemli bir gerişim. Devam etmesini dilerim.
Gittiniz ne oldu? Futbolcular dışarı çıkmadı sancak sancak dediğiniz adam haberimiz yoktu dedi ama içeriye çevik kuvveti yığmıştı.
Arkadaşlar dün yazmadım mı. değmez hiç ama hiç değmez bu formayı giyen ruhsuzlara. Bunların hepsi paragöz, hepsi paraya bakıyor. Zerrre kadar damla kadar bizleri taraftarları düşünmüyorlar. Bu kadar ruhsuz beceriksiz yeteneksiz sakat topçuyu transfer eden menejer metin ve ona tam yetki veren Murat sancak bu başarısız tablonun sorumlusudur.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor