Şimşekler Grubu'ndan sert uyarı!

Sosyal medyada Sedat Sözlü ile başkan Murat Sancak arasında yaşanan atışma sonrası Şimşekler Grubu sert bir mesaj yayınladı.

Gruptan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Adana Demirspor'umuzun ligdeki durumu ve finansal olarak başarılı hamlelerini baltalamak isteyen, hazmedemeyenlerin olduğunu biliyorduk. Hayatları boyunca kazanamayacağı etiket ve onuru Adana Demirspor sayesinde biyografilerine kazımalarına izin vermemiz, bundan sonra sessiz kalacağımızı göstermez!

Adana'da ağırlanan şahsi misafirlerin otel masraflarını bile kulübümüze ödetildiği, kulüp çekleriyle sünnet organizasyon yapıldığı ve işbirliği yaptığı şirketler vasıtasıyla kulübümüze girmeyen varlıkları, girmiş gibi gösterip ertesinde tebligatlar gönderdildiğini unutmadık!

Ligde zirve hesapları yaparken, ara transfer sezonunda ve üstelik forvet transfer yaptığımız gün ortaya çıkanlar geçmişiyle yüzleşmelidir! Mickael Pote, Adana Demirspor'umuzda geçmiş yıllarda oynayan bir futbolcumuzdu. Bugün gündem ne Pote'dir nede sizin gibi kulübü bataklığa sürükleyen zihniyettir. Ancak madem konu açıldı, bahsettiğiniz Pote kümede kaldığımız MİY maçında "Paramı almadan maça çıkmam!" diyip belki de Adana Demirspor'umuzu kaderine terk etmeye çalışmıştır. "Adana'ya teşekkür etmek için çağıdık" dediğiniz olayda bile öğrendik ki Pote 30Bin € alacağı için gelmiştir.

Bu ve bunun gibi birçok şey daha var! Adana Demirspor'umuzun kapısı bu tip zihniyetlere sonsuza dek kapanmıştır! Siz ve sizin gibiler artık bu camia içerisinde yer alma şerefinden mahrum kalacaksınız!  BU SİZE SON VE EN CİDDİ UYARIMIZDIR!

Son olarak kıymetli başkanımız Sn. Murat Sancak'ın da dediği gibi "Bizim takımın arması hep yükseklerde kalacak, Aşağıdan bakıp dursunlar..."

Yorumlar

Yerinde ve güzel bir açıklama ancak... bu yazılan detayların çoğu bu sözlü kardeşler demirsporu sömürürken bilinen detaylar. Ve grup bu ikiliyi her maça geldiklerinde ‘’büyük başkan’’ sloganıyla selamladı. O zamanlar neden tepki gösterilmedi? Adam çıkıp büyük başkan diye bağırılırkenki videoları paylaşırsa ne yapacaksınız? Grup eski saygınlığında değil maalesef maviden yeşile kayıyorlar gibi bir izlenimim var bir süredir.
Bizim takımın arması Allah'a şükürler olsun kulüp kurulduğundan beri hep yukseklerdeydi, hiç yere düşmedi ki, ne yani murat sancak başkan olduktan sonra yerden aldı da yükseğe mi çıkardı,,,,kimin kimle hesabı varsa gitsin yargıda hesaplaşsın,,, kimse arma üzerinden prim yapmasın,,,, buna herkes dahil
kardeş güzel söylüyosunda sancak başkan olmadan önce neredeyse şimşekler grubu başkanı bile aday olacaktı klüp başkanlıgına..takım borç içindeydi bırak şampiyonluga oynamayı kulüp isim amatöre kadar gidip orada isim mi degiştirrilecek konuları konuşuluyordu..şimdi ise ligin üstündeki transferlere bile burun kivırır hale geldi taraftar..evet başkanın hataları olabilir ama nankörde olmamak lazım..pote hakkındaki açıklama da hoş degil adam profosyenel elbette parasını isteyecek..kaç tane adanalı futbolcu parasını takıma hibe etti..biraz insaflı olmak lazım..
şimşekler grubumu kaldı kimse sizi takmıyor çünkü nerde güç siz ordasınız demırsporun sahibi gibi davranmaktan vazgeçin şimşekler grubu kendini demirsporun üstünde görüyor
Bence olayı saptırıyorsun şimşekler grubu bu klubün bağıran deplasman ev sahibi dinlemeden her maçına gidip son nefesine kadar destekleyen bu şehrin asi çocuklarıdır. Şahsen özellikle maçlarda maratona oturur şimşekler grubunu tam karşıma alır 90 dakikanın yarısında maçı yarısında onları izlerim. Bazen öyle bir an gelir ki insanın tüyleri diken diken olur. Bence şehrin asi çocuklarına haksızlık etmeyin. Bu tribünün bir kültürü vardır. Yıllardır devam eden babadan oğula geçen bir tarihi vardır. Gençler önce köşede şimşeklerle başlar bu yolculuğa, maratonda yaşlanır, kapalıda son bulur. Ben şimdi maratondayım. bir oğlum var o şimşeklere karıştığında bende kapalıya geçecem. :))
Bu takıma en büyük zararı, o hapcılar biracilar veriyorlar ! Sert olsalar kaç yazar !
Tek cumle..... siz hep gucluden yana oldunuz. Siz hic bir zaman haktan ve haklidan yana olmadiniz. Dogrudurki, eski bazi basiretsiz kotu niyetli idarecilerin ads a tabiki kotulukleri oldu. Ancak o kotu yoneticilere bile ayar verecek kadar durust hic olmadinizki !!! Siz simdiki muhteremin gucunden yana tavir koyup ondanda menfaatlenme psikolojisi ile davranarak yakisani yapmaktasiniz. Sizde ne adanalilik nede demirsporluluk ruhu var. Olsa olsa cuzdan ruhu var..utanmadan ads luluk demeci veriyorsunuz.
Rezillik...nema..beleş... kim ? Sizmi adana demirsporun temsilcisisiniz ? Birakin mavrayi.
Çok güzel açıklama olmuş. Murat başkan bu takım için bulunmaz bir değerdir. Herkes kendi işine baksın. Finalde kaybedilen alanya maçından sonra alanya başkanı ile maç izlemeye yurt dışına gidenler konuşmasın. Gerçek demirspor taraftarı murat başkanın sonuna kadr yanında. Allah razı olsun murat başkanımdan. Allah işini gücünü rast getirsin inşallah. Murat başkanım hörmetlerimi sunuyorum.
şimşekler deyince midem bulanıyor artık.. nerede o eski taraftarlar, nerede o barutla şimşek resmi yapıp, takım sahaya çıkarken yakan rahmetli Nuri abiler..
Ben onu Besi bilmem arkadaş şu anki başkan adayı siyasi görüşü bana ters dussede A.D.S MUZicin herşeyi yapıyor adamı bı rahat bırakın
allahına gurban süleyman
Adina Simsekler grubu denen taraftar grubu, ...............................................................................
Bu ney arkadaş.herkes simsekler grubuna sallamış. Niye böyle yapıyorsunuz anlamadim. Adamlar başkana sahip çıkmışlar bu kadar basit.
başkana hepimiz sahip çıkıyoruz. detay vererek yapılan açıklamayla kendi kendileriyle çelişiyorlar. Bu detaylar gazetelerde çıktığında da sözlüleri savundu şimşekler. yetmedi utanmadan belediye seçimlerinde sözlüyü destekliyoruz diye açıklama yaptılar. bu normal değil arkadaşım. murat sancak'a tabii ki sahip çıkılacak bu sözlüler akbaba.
Zaman şampiyonluk zamanı Enerjimizi şampiyon olmak için harcayalım bu konuları mayısta şampiyon olduktan sonra yapılacak bellgesellerde açıklayalım geleceğe ışık olur
Cok deplasmana gittim.hep yuzum kizardi utandim. Bu gurubun veya goturdugu kimlerse hep olay gep olay oldu. Siz eger adanayi ve demirsporu temsil ediyorsaniz batsin bu adana batsin bu demirspor. Belki eski idarecilerde cok kotu vardi ama sizlerde kolkola idiniz. Simdi ne olmuski borc olmys 300 trilyon gikiniz ciksinda gorelim.
Murat sancak TARTŞILMAZ bir ADS sevdalısı dır yolun açık olsun başkan
şimşekler grubununun da haklı olduğu onları eleştirenlerinde haklı olduğu durumlar malesef var! ancak grubu kişiselleştirmemekte fayda var. o grupta çıkarsızca pazarlıksızca canıyla dişiyle demirspora gönül veren binlerce gencimiz var.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor