Şimşek yine mağlup!

Spor Toto 1'nci Lig 21. haftasında İstanbulspor ile Adana Demirspor Stadı'nda bir araya geldi. Karşılaşmayı İstanbulspor 2-0 kazandı.

Adana Demirspor son 6 maçta 4.mağlubiyetini aldı ve 30 puanda kaldı.

İstanbulspor:2-0:Adana Demirspor

İstanbulspor: Alperen Uysal, Patrick Etoga, Ali Aytemur, Onur Ural, Tuncer Duhan Aksu, Murat Duruer (72' Eslem Öztürk), Halil Çolak (84' Arif Morkaya), Onur Ergün, Aldin Cajic, Halil İbrahim Sönmez (88' Görkem Güven), İbrahim Yılmaz
Adana Demirspor: Çağlar Şahin Akbaba, Kaan Kanak (64' Levent Aycicek), Milan Mitrovic, Hakan Bilgiç (77' Batuhan İşçiler), Tayyib Talha Sanuç, Süleyman Koç, Vedat Bora (54' Jonathan Legear), Berk Yıldız, Hamidou Traore, Joher Rassoul, Pote
Goller: DK 77: İbrahim Yılmaz (İstanbulspor), DK 87: Halil İbrahim Sönmez (İstanbulspor)
Sarı Kartlar: DK 30: Halil İbrahim Sönmez (İstanbulspor), DK 41: Vedat Bora (Adana Demirspor), DK 42: Aldin Cajic (İstanbulspor), DK 78: İbrahim Yılmaz (İstanbulspor), DK 82: Kaan Kanak (Adana Demirspor), DK 83: Milan Mitrovic (Adana Demirspor), DK 90: Hamidou Traore (Adana Demirspor)

Yorumlar

Nerde şimşekler gurubu.. millete ayar vermeye kalkıp akıllarınca milleti susturup korkutma canlarına yönetim ne prim verdi acaba ? Ads da herşey siyaset olmuştur. Buda samimi gelmediği gibi doğruda değil. Bu nedenle bu samimiyetsiz ortamda başarısızlık normal..
Bravo adssss kardeşim özetlemişsin seni kutluyorum...nokta...
Ülkede futbol menejer batağına düşmüş. Güya istanbuldan daha pahalı bir takım demir spor ama sahaya bakıyorsun istanbul ısıra ısıra yeniyor. Devre arası transferlerin çoğu şaibeli. Legear kıZ gibi oynuyor. Sırp modeli geçmiş ağır tank gibi. Berkten bir cacık olmaz demekten dilimde tüy bitti. Sonuç ne. Sıfır..
Başkan 60 trilyonu geçmiş para harcamış. Bu paraya bu topçularımi ? Yapmayın ya. Yoksa paralarımı anlıyorsunuz? Ads borç batagindayken geliyor şu gibi para harcıyor ve başarısızca ... ne çıkar bundan ?
Hakan kutluyu beğenmiyorduk Yılmaz arattı onu ümit hoca da korkarım Yılmaz'ı aratacak

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor