Şimşek, son maçında

Geçtiğimiz hafta Altınordu’yu yenerek ligde kalması kesinleşen Adana Demirspor, bugün son maçında Süper Lig’e çıkmayı garantileyen Ankaragücü ile karşılaşıyor.

YEDEK AĞIRLIK KADROYLA ÇIKMASI BEKLENİYOR

Ligi 2. sırada tamamlamayı başaran Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak olan Mavi-Lacivertli ekip Adana Demirspor’un bu maçta yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkması bekleniyor. Ankara 19 Mayıs Stadı’nda sezonun son maçını oynayacak olan Adana Demirspor ile Ankaragücü karşılaşmasını Süleyman Abay yönetecek. 19.00’da başlayacak maçta Abay’ın yardımcılıklarını ise Serkan Gençerler ve Selahattin Altay yapacak.

1 HAZİRAN’DA KONGRE KARARI ALINMIŞTI

Hafta içerisinde Basın toplantısı gerçekleştiren Adana Demirspor Teknik Direktöri Mustafa Uğur, takımın bu sezon yaşadığı sıkıntıları yeniden yaşamaması için gerekli önlemlerin alınmasını isterken, “Bir hedef varsa hemen çalışmalara başlanılmalı ve transferler bir an önce gerçekleştirilmeli” demişti. Uğur ayrıca, Demirspor ile 1 yıllık sözleşmesi olduğu ve başka yerle de görüşmeyi doğru bulmadığını vurgulayan Teknik Direktör Mustafa Uğur, ”Şartlar uygun olursa bu kulüpte kalmak istiyorum ve 24 yıl sonra da Demirspor’u Süper Lig’e çıkaran hoca olmak istiyorum” diye konuşmuştu.

Sabit Özkeser / Çukurova Press

Yorumlar

hoca ercan albay,,,,,başkan temsa otobüs firması,,,çampiyon adana demir
Mustafa hoca en uyğunu onunla devam edilirse daha iyi olur tkm durumunu biliyor sil baştan oldukça hem borç artıyor hem tkm kalitesi duşuyor istıkrar sıfır oluyor
hocam sen ve talebelerin adamsınız.taraftar zaten adambide yönetin olsa....
Gençlere iyi örnek olacak sporcular istiyoruz garip saçlı sakallı ve dökmelileri istemiyoruz
şu ercan albaycılar derdiniz ne bi söyleyin hele...bu kiralık başkan ve yönetimin olduğu yerde demirsporu,bu beğenmedikleri onurlu futbocular , mustafa hoca vede taraftar olmasa feriştahı ligde tutamazdı.her kim bu takımı mamalanma yeri olarak görüyorsa allah onların bin türlü belasını versin.bu takım bizim onurumuz, gururumuz ,şerefimiz,başka pencereden bakanlar defolun buralardan ve demirsporumdan.
ercan albay onurumuzdur,taraftar ercan albayı sever,fatih terim gs için ne ise ads içinde ercan albaydır

Yeni yorum ekle