Şimşek hedefe kilitlendi

Adana Demirspor'un teknik sorumlusu Cüneyt Dumlupınar, yarın deplasmanda Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacakları maçı kazanmak istediklerini belirterek, "Erzurum'da kazanmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Hedefimiz hiç değişmedi. Tek hedefimiz vardı, direkt Süper Lig'e çıkmak." dedi.

Mavi-Lacivertli ekip, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında ara verilen liglerin yeniden başlamasının ardından yaptığı 2 maçı da kazanmayı başardı.

En son 1994-1995 sezonunda Süper Lig'de mücadele eden mavi-lacivertliler, bu sezon çok yaklaştığı bir üst lig hedefinde, yarın en kritik sınavlarından birine çıkacak.

İlk 2 takımın doğrudan Süper Lig'e yükseleceği, ardından gelen 4 ekibin ise play-off oynayacağı ligde Adana Demirspor, 57 puanlı lider Hatayspor ve 53 puanla ikinci Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un ardından 51 puanla 3. sırada bulunuyor.

Adana Demirspor, Erzurum ekibini mağlup edip kalan maçlarını da kayıpsız geçerek doğrudan Süper Lig'e yükselmeyi hedefliyor.

Yorumlar

Hak yemeden, hakkımız yenilmeden.Alnımızın teri ve alnımız açık şekilde bu maçı alın.Bitirin şu hasreti. Allah yardımcımız olsun...
Başkanım saha dışına dikkat çok pis kokular geliyor erzurum sıkı lobi yapıyor aman dikkat dikkat dikkat herşeye dikkat et boş bırakma başkanım 2015 senesinde son 4 haftada ilk ikideyken nasıl rakiplerin ayak ve hile yaptıgı kulüp içerden nasıl hasar alıp elimizden şampiyonluğun alındığı hafızamızda aman erzurum 1 haftadır anormal şekilde lobi yapıyor aman şehir olarak boşa düşürelim şunları ayrıca maç için yenmiyorsan yenilme erzurum mutlaka puan kaybeder yenilmeden gelmekte güzel olur
Başkanım artık tüm ağırlığınızı koyup elinizede SANCAK alıp en önde gidin bütün 1 inci lig takımlarını ADANA DEMİR SPOR ve SANCAK tan korkutun yeter artık bunca yıl

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor