Şimşek eksik çalışıyor

Mavi Lacivertliler  12. haftada 5 Ocak Stadyumu’nda karşılaşacağı Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü maçının hazırlıklarına Adana Demirspor Aytaç Durak Tesisleri’nde sürdürüyor. Teknik Direktör Gürcan Aday yönetimindeki antrenman,1 saat 30 dakika sürdü.

Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncular 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Antrenman dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçın ardından yapılan bireysel çalışmalarla tamamlandı.

Antrenmana Ümraniyespor maçında sakatlanan Adil Demirbağ ve Theo Mendy katılmadı. Mendy’in kasığında yırtık, Adil’in dizinde de ödem tespit edildi. Adana Demirspor Gazişehir Futbol Kulübü maçı hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdürüyor.

Kaynak : Bölge Gazetesi

Yorumlar

Sezer lalavele ve abdulkadir dışındaki topçuların eksikliği hissedilmez bile ;)
Adil esas yerinde yani şu anda oynadığı yer olan stoperde gayet iyi performans sergiliyor..Ümraniyespor maçında da takımın en iyisiydi..
Sanki tam kadro olsa bir bok olacak ?! ) ha varliklari haa yoklukları benim zerre kadar inancim yok bu dokuntulere digiturk e verdiğim paraya yazik oldu ... ?! Insallah seneye duserizde hepimiz kurtuluruz !
Bu yönetiminden bir şey olmaz bu futbolçukurdan bir şey olmaz buraya gelen çebini düşünüyor a d s düşünen yok

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor