Sergen Yalçın'dan Balotelli açıklaması

Sergen Yalçın'ın geçmişte Balotelli için söyledikleri yeniden gündem oldu... Süper Lig'in 6. haftasında Beşiktaş, sahasında Adana Demirspor'u konuk etti. Siyah-beyazlılar 3-0 öne geçtiği maçtan 3-3'lük beraberlikle ayrıldı.

Mario Balotelli’nin takımının ikinci golünü atmasının ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’a yönelik yaptığı hareket geceye damga vururdu.

Beşiktaş - Adana Demirspor maçının bitimiyle Sergen Yalçın'ın yıllar önce katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklama sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Yalçın o dönem Balotelli'ye ''Bu çocuğun beyni yok'' demişti.

Siyah beyazlıların teknik direktörü Sergen Yalçın ise, "Balotelli'nin neden bana böyle bir hareket yaptığını anlamadım, geçen sene bize gelemediği için mi yaptı, bilemiyorum. Kendi adına üzücü, seviyesini belli etmiş oldu, kendisi için yazık oldu, seviyesiz bir hareket." dedi.

Yorumlar

bu bir şahsi hesaplaşmaydı, oldu ve bitti... bizi alakadar eden saha içindeki oyun ve skordu. ancak maç sonu yapılan çirkeflikler olayın şahsiliğini aşan cinstendi. misafir böyle uğurlanmaz! #bluearmy
Bir Demirspor sempatizanı olduğunu bildiğim için Sergen e kızamıyorum

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
BeşiktaşAdana Demirspor