Serdar Dursun için sürpriz iddia!

Adana Demirspor, Fenerbahçe’den ara transferde ayrılması beklenen Serdar Dursun için devrede. Yıldız oyuncu için sezon başında da girişimlere başlayan Güney ekibi, bu kez işi bitirmeye kararlı.

Transfer döneminin son iki gününde Serdar Dursun’u takıma kazandırmak için mesai harcayan, ancak mutlu sona ulaşamayan Adana Demirspor yine devrede.

Fenerbahçe’den ara transferde ayrılması beklenen yıldız oyuncu için girişimlere başlayan Güney ekibi, bu kez işi bitirmeye kararlı.

Fanatik

Yorumlar

Size bişe diyimmi Hulk suarez şu bu derken Serdar dursun'u alacak bunlar
güzel kalitelı bır yedek olabılır demırsporda
Ocak ortası açılacak transfer sezonu. Haber değeri olmayan bir sürü safsata. Hocanın yurt dışı bağlantıları vardır. Seria A dan genç bir İtalyan gelse yeter de artar. İçi boş posası çıkmış adamlardan hayır gelmez bize. Artem dzyuba da gördük göreceğimizi.
Bence serdar orda dursun paraya kıyıp haji Wright i al Antalya'dan böyle çöp alacağımıza hem hızlı hem güçlü o adamı al getir başkan..
serdar mücadeleci bir oyuncu ama kazma ayaklı,seferoviç daha akıllı ve ayagı düzgün oyuncu,tercih hocanın.
aman ha...
Bunu alırlarsa ilk onada giremek son haftalarda gol atamadık rakiplerimizin puan kaybetmesiyle 3 sırada tamamladık li bu çöplüğü de alırlarsa hiç atamak Fenerbahçe'de ne yapmış ki demirspor'da ne yapsın yönetim napıyor anlamış değilim para var ama transfer israfı çok
Aman ha sakın 30 yaşın altında adam almayın, böyle devam...
Serdar yavas futbolcu

Yeni yorum ekle