Semih Güler Eskişehir kampından ayrıldı!

 

Adana Demirspor'un radarında olan Semih Güler, Eskişehirspor'la olan sözleşmesini dün alacaklarına karşılık fesh etti ve Belek'teki kampından ayrıldı.

Eskişehirspor'la olan sözleşmesini dün fesheden ancak takımla birlikte idmanlara çıkan 24 yaşındaki futbolcu, İcra Kurulu'yla konuşarak alacaklarının ödenmesi için salı gününe kadar süre vermişti. Semih Güler'e Adana Demirspor'un ciddi bir kontrat önerdiği iddia ediliyor.

Lisansı çıkartılamadığı için forma giyemeyen Eskişehirspor'lu futbolculardan Hakan Aslantaş'ın Instagram hikayesinde paylaştığı videoda, Semih Güler'in bir otomobile çantalarını yüklediği görülürken Aslantaş da, "Eskişehir uyan, yolun açık olsun kardeşim Semih Güler" yazması Semih Güler'in kamptan ayrıldığı iddialarını kuvvetlendirdi.

Yorumlar

Bize ne kardeşim. Gidipte takımını zor günde bırakan adamın peşine mi düşeceğiz? Hemde bu takım kardeş takımımızken. Biz kardeşiz kalleş değil!
başkasına yar olacağına bizim olsun başkanım kaçırmayın semih kaptanı....
takımını zor günde bıraktığı yok alacakları odenmeyince garantide verilmeyince oyuncu dururmu .bırakın bu duygusalligi profosyonel oyuncular bunlar istediği takıma gider
Semih güler hayırlı olsun
Hayırlı uğurlu olsun inşallah

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor