Seleznov için TFF'ye başvuru

Geçen hafta oynanan Bursaspor-Adana Demirspor karşılaşmasında yerde yatan Adil Demirbağ'ın ayağına bilerek basan Seleznov sarı kart ile cezalandırılmıştı. Bu pozisyon için Adana Demirspor ve B.B. Erzurumspor'un Türkiye Futbol federasyonuna şikayette bulunduğu öğrenildi.

Hakem Koray Gençerler ve yardımcısının gözünün önünde olan pozisyonda Seleznov sarı kart ile cezalandırılırken, spor yorumcuları pozisyonun kırmızı kart olması gerektiğini belirtti. Futbol Disiplin Talimatı’nın “Deliller” başlıklı 75. Maddesinde yapılan değişiklikle karşılaşma sonrası görüntülerden de ceza verilebiliyor.

Adana Demirspor ve B.B. Erzurumspor'un TFF'ye Seleznov ile ilgili şikayette bulunduğu öğrenilirken, TFF'nin bu şikayet ile ilgili nasıl bir karar vereceği merak ediliyor.

İşte o pozisyon:

Yorumlar

Hakkımızı savunan Erzurumspor yönetimine teşekkürler.
İnşaallah TFF gerekli cezayı verir. Herşey ortada. Özer hurmacı gibi oda 3,4 maç ceza alması lazım. Kasıtlı yapıyor.
adamlar bu hafta beraber maç yapacaklar babalarının hayrına başvurmuyorlar yani. bizim dostumuz yok, ama takımın daha hırslı oynaması elzem. buluduğunu atacak takım lazım
Bu Seleznovun psikolojik tedavi olmasi lazim en az 10 mac ceza almali, o ayagina bastigin adamin ekmek parasi bu is Allah Korusun sakatlansa futbol hayati bitse.
Hakkimizi savunduklari falan yok Erzurumun onlarin da isine geliyo ceza yerse onlara karsi oynamicak gozunuzu acin biraz.
Erzurum hangi gerekçe ile olursa olsun yapılan haksızlıgı dile getirmiş.Teşekkür edilmeli.Bu kadar da art niyetli olmıyalım,her olaya kulp takmak olusuzluktur,hiçbir zaman fayda getirmez.
ceza vermezler bursa masada kazanıyor
Altınordu ya dikkat aman ha demirsporum kurban olim kötü bir sürpriz yapma tam konsantre tam odaklan gözünü sevim demirsporum
sanki erzurum babasının hayrını başvurdu kendi maçlarında oynamasın diye başvurdu :)
Yeşil kertenkele yenildi. Gene çamur yaptılar ama bu hafta olmadı.
Erzurum.Bursayla berabere kalsaydı cok daha iyi olurdu ama yendi bizimde ALTINORDU 'maçını kesinlikle üç puanla geçmemiz lazim 1 0 olsun bizim olsun haydi çocuklar basarilar
Gecen haftaki pisliği erzurumda yapamadılar dadaşlar. Yedi bitirdi

Yeni yorum ekle