Sayın başkan, bu adamı bırakmayın

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak’a açık duyuru.

Geçtiğimiz yıl bizler için çok zor bir yıl oldu. Birçok oyuncu sadece alacağı parayı düşünüp sahaya çıkarken başta kaptan Yiğitcan olmak üzere birkaç oyuncumuz sadece arma ve forma aşkı ile oynadı. Hele düşme tehlikesi yaşadığımız haftalarda bir maç sonrası kaptan Yiğitcan’ın “ya birlikte öleceğiz, ya birlikte güleceğiz” sözünü bu taraftar ömürleri oldukça unutmaz. Dün duygusal bir mesajla çok sevdiği formasından ayrıldığını bildiren Yiğitcan’ın bu taraftardaki yeri ayrıdır.  

Dün binlerce Adana Demirspor taraftarı Yiğitcan’ın ayrılışının ardından hüzünlü anlar yaşadı. Sayın başkan, sizden rica ediyoruz. Kaptanımızı çok sevdiği formasına tekrar kavuşturun. Binlerce taraftarı kırmayın, davul zurna ile büyük kaptan yine o formayı giysin.

Bu adam bu arma için ter akıttı

Topa kafa uzattı, kanı döküldü

Bu adam, bu formayı hak ediyor.  

Bizi kırmayın, bu adamı bırakmayın

Yorumlar

bu adam ads için gerekmez
canını dişine takıp taraftar için oynayan topçulara ihtiyacımız var yiğit canda onlardan biri sayın başkanım bu adamı göndermeyin
Abicim adamlığına, insanlığına kimsenin bir şey dediği yok da defans aynı futbolculardan kurulursa ( Adil ve Sezer zaten kadroda) geçen sezon o kadar gol nasıl yedik o zaman ? Şimdiye kadar bir tek Batuhan transferi eleştirilebilir..
birazcık ta vefa olsun be. kaptan adam gibi adamdır. ilk onbir düşünmüyorsanız bile takımda olsun.
Kesinlikle takımda kalmalı. Savaşçı, tecrübeli kaptanımız yeni gelen oyunculara abilik yapar. Böyle kaptan bulunmaz.
Sizi bu klübe getiren yeteneğinizdir fakat burada tutacak olan karakterinizdir...Umarım bu söz bize birşeyler hatırlatır.
Olayda siyaset var arkadaslar herkes biliyor yigitcanın ne kadar sol goruslu oldugunu bu yönetimin onu istememesi cok normal
adamlığına bir şey demem . fakat çok adam kaçırıyor. ağır , toplara yalancı giriyor. , sezer ve adil kalacak sa yiğitcan da kalacak sa ne anladık bu işten . son iki yılki başarısız kadronun % 95 değişmesi gerek . sportif başarı yoksa herşey hikaye malum..
Demirsporlu avukatın yorumuna aynen katılıyorum.Yiğitcan adam ama Adana Demirsporu da düşünmek lazım sonra saç baş yolmayalım adama kayıracağız diye.Önce Demirspor başarısı gelir
arkadaşlar süperliğ hedefi için yetersiz başkanında üstüne fazla gitmeyin .
illa 11 oynamasına gerek yok yedek oturur allah muhafaza biri sakatlanırsa filan çıkar oynar diğer futbolculara abilik eder böyle figürler kesinlikle çok kıymetlidir büyük para istediğini de sanmıyorum kalması için gereken yapılmalıdır
Yigitcani takdir ederim ama bu kadarda duygusal olmamak lazim
Yigitcan santrafor oynasın Batuhandan daha çok gol atar. Ama karekter fukarası,sumo güreşçisi batuhan var.!!
tamam; adam gibi adam insalıgı tartışılmaz,futbolculugu için konuşmak gerekirse geçen yıl çok üstün bir performans gösteremedi,gitmesi daha dogru olur düşüncesindeyim.
Onu bunu bilmem , faydalı olan kalsın da , ya renktaslarimdan şeyi merek ediyorum , yapılan transferler nedense beni pek mutlu etmedi arakadaslar , yada alınan Murat Akın ve Murat duruer dışındakileri tanımıyorum , iş yaparlarmi acabaya , bir düşünce var aklımda böyle
şimdiye kadar alınanlar ahmet sabri , murat duruer , murat akın , emre nefiz , rüştü , aydoğan , kerim avcı , batuhan , bizim eski batuhan , mitroviç noldu bilmiyorum . selçuk ve sabri deniyor onlar da netleşmedi heralde. bana göre bunlardan en iyisi mitroviç . mersinde şampiyonluk yaşadı herşeyden önce mücadeleci . diğerleri vasat , niye vasat çünkü yaşlandılar . eğer iyi çalışırlar sa murat akın ve murat duruer faydalı olur . ama öyle çok yüksek performans beklememek lazım . rüştü ve aydoğanı tanımıyorum . emre nefiz de hatırladığım kadarıyla teknik bir topçu . ondan umutluyum . kerim avcı da faydalı bir 10 numara olur ama çok üst düzey bir performans beklememek lazım . bana göre stopere murat akça , sağ açığa leandrinho , ofansif orta sahaya ergin keleş , sol açığa nduka , ön liberoya lawal , forvete balıkesirden otoo , stopere adana spordan didi , forvete mehmet batdal , ön liberoya adanalı samican keskin alınmalı . bunların dışında alınmasını istediğim barış alıcıyı fener aldı . poeponu antep kaptı . emre uğur u gresun kaptı . canberdk dilaveri samsun aldı . bu topçuların nasıl olduğu ilk 5 hafta sonunda belli olur. ama ben selahattin aydoğdu dönemindeki genç milli oyuncu furyasından yanayım . o dönemde tayfur , hakan cinemre vs iyiydi .
bu takımın zamana ihtiyacı olacak her zamanki gibi yine sabredeceğiz çünkü takım olabilmek için , en az yarım sezon beraber top oynayan futbolculardan oluşmak lazım birbirlerini daha iyi ezberlemeleri açısından arkadaşlar , sonrası çok iyi olacak diye düşünüyorum bu sene süper lig hasretimiz sona erecektir inşallah , allah şansımızıda daim etsin adana Demirsporlu olmak bir ayrıcalıktır bu sevda bitmez ve bitmeyecek.
Bugün sessiz geçiyor

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor