Saygı ve özlemle anıyoruz

Saygı ve özlemle anıyoruz

Yorumlar

sen kalbimizdesin minnetle anıyoruz
Anladığım kadarı ile yönetim gürcan hocayı bi deneyelim göle maya çalalım yoğurt olursa ne ala olmaz ise yeni hoca Demirspor deneme tahtasımı ki tff ligin şakası olmadığını geçen yıl görmediler mi aynı suda 2 kere yıkanılırmı?
Başkomutanımız gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ismi yeni stadımıza verilsin. ADANA ATATÜRK STADI olsun. Eskişehir, Bursa, Sivas, Kayseri, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerdeki Atatürk, Cumhuriyet statlarını yıkıp yenilerine bir daha Atatürk ve Cumhuriyet veya Kurtuluş günlerini koymadılar. Adana ve Adanalı bu kirli tezgaha alet olmayacak. Stadımızın adı 5 Ocak Atatürk stadı olsun.
Sana ne övgü yazsak az '' allahına gurbanım atam ''
Tüm dünyaya bağımsızlık sembolü olmuş ulu önder ATATÜRK'ü sevgi, saygı ve minnetle anıyorum. Yasin adlı arkadaşın yorumuna aynen katılıyorum. Yeni yapılan stadın adı ATATÜRK olsun.
Canimiz kanimiz Atamiz ; Gel mavi gozlum neredeysen ansizin gel ! Ellerinden saygi sevgi ve hasretle operim canim cigerim ! Yasin kardesimin onerisine bende katiliyorum ! Bu arada Yasin kardesim ; senin saydigin o iller arasinda sadece eskisehir arada kaynamis gorunuyor ?! Yoksa diğer iller , ................. ............ ................. ............. dolu illerdir ?! Git bak o illerdeki f.... .... ..... zina baska illerde nerdeyse yok ?! Eee ne yaparsiniz fanatik ................................ boyle iste ! Sanki cok geregi var ... !!!

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor