"Şampiyonluk daha çok yakışacak"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ümit Özat, "Adana Demir'e Play-Off yakışıyor ama inşallah şampiyonluk daha çok yakışacak" dedi.

Özat, "Oyuncularımı kutluyorum. Teknik adamlık kariyerimde çalıştırdığım en karakterli oyuncu grubu, onlarla iftihar ediyorum. Daha bitmiş bir şey yok önümüzde 3 maç daha var. Ben umudumu hiçbir zaman kaybetmedim. İkinci yarı 34 puan topladık. İkinci yarının ya lideri ya ikincisiyiz. Adana Demir'e Play-Off yakışıyor ama inşallah şampiyonluk daha çok yakışacak. 1 gün sevineceğiz ondan sonra Play-Off'un ilk maçına hazırlanacağız" ifadelerini kullandı.

"Klavye delikanlısı olmak kolay"

Hakkında çıkan eleştirilere ve Play-Off şanslarının yok sayılmasına sitem eden Özat, "Soracak sorunuz yok galiba. Yenemeseydik çok soru sorardınız. Çıkmamamızı bekleyenler vardı, gelemediler herhalde yüzleri yok. Yüzü olmayanlar, mangalda kül bırakmadan yazanlar vardı.

'Gençlerbirliği şampiyonluğu kazanacak', 'Son maçta Adana Demir'i yenecek', 'Son maçta Ümit Özat'ı düşünün' diyen yüzsüzler vardı. Gelmediler, gelemediler. Gelsinler sorsunlar, klavye delikanlısı olmak kolay" şeklinde konuştu. 

Yorumlar

Sayın başkandan tek Bir ricam var playofta macimiza verilen hakem tayinlerine dikkat edin lütfen daha önce çok canımız yandı çok
Hocam siz olumsuz yazı yazanlara bakmayın onların hiç biri demirsporlu değil. Onlar ADANA ya layık olmayan diğer takım taraftarları bunu lütfen ama lütfen unutmayın çünkü hiç bir DEMİRSPOR taraftarı hiç bir zaman ümidini şartlar ne olursa olsun kaybetmez. Çünkü demirspor varsa ümit vardır. Demirspor taraftarı başkana ve size çok güveniyor. Bundan sonra da daha çok güvenmeye devam edecek . Hocam allah yardımcımız olsun . siz olumsuz yazı yazan ADANA şehrine layık olmayan şirket takımının taraftarlarının yazdığı olumsuz yazılara aldırış etmeyin lütfen. Biz gerçek demirspor taraftarı her zaman yanındayız.
Ya hocam bu şekilde konuşup da antipati almaya gerek yoktu,Siz bütün aklınızı takıma yansıtın şampiyon olun,unutmayalım ki rakiplerimiz de en az bizim kadar iyiler.ALLAH Yardımcınız olsun,vurduklarınız gol olsun.
Takımımızı Playofa bıraktıkları için ümit hocaya ve futbolculara çok teşekkür ve tebrik ederim.ne yalan söyleyim altınordu giresunu bağlar diye playofdan pek umudum yoktu.ama çom şükür playofa kaldık.inşallah buradanda süperlige çıkarak 25 yıllık süper lig hasretimizi son erdiririz.
Giresundan haber bekleyin demişdim çok şükür Allaha bu günlerinde gördük inşaAllah süperliğide görürüz. Şu ömrümün son günlerinde şükürler olsun Adanada İstanbul tkm reziliklerini bizim yaştaki taraftar gördü darisida genç şimşeklere

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor