Samet hoca maçı tribünden izledi

Adana Demirspor, geçtiğimiz günlerde anlaşmaya vardığı teknik direktör Samet Aybaba, Ümraniye karşılaşmasını tribünden izledi.

Cüneyt Dumlupınar’ın görevi bırakmasının ardından teknik direktörlük görevine getirilen Samet Aybaba Ümraniyespor ile oynadığımız ve 0-0 beraberlikle sonuçlanan karşılaşmayı tribünden izledi. Zaman zaman yanındaki teknik adamlardan ve yöneticilerden bilgi alan Samet Aybaba, takımla birlikte Adana’ya dönecek ve Adana Demirspor’un başına geçecek.

Yorumlar

Samed hoca tribünden izledi de,, vinç neredeydi arkadaşlar gören oldumu,, Ben görmedim de,, yayıncı kuruluş da göstermedi,, hava soğuk diye başkan vinç üzerinden seyretmesi herhalde,, neyse iyiki seyretmedi,,bu rezil futbolu,,, yoksa yine kafası bozulur istifa filan ederdi,,, ondan sonra uğraş dur geri getirmek için
Bu kazmalara Samet napsin ;)
Samet hocam takımı gördün işin zor bunları adam etmek çok zamanını alacak kolay gelsin
hocalık geçmişine bakıldığında bir kulübü 2 yıl çalıştırmamış en fazla 1 sezon çalışmış sonra başka yere
Türkiye de kaç tane antrenör üç beş yıl bir takımı çaliştırıyor
Sametin işini kim yapmış resimden gördünüzmü. Hani yazıyordunuz ya Samet metin varsa ben yokum. Hadeeee. İş bilmezler. Bu rersim size kapak olsun. Hani ikinci lige gelmezmiş. Ünal hocadan sonra Ads nin sana ihtiyacı var dendiğindede gitmiş. 1 ligden bi teklif alsa sizi macta bile bırakıp gider. Bu kulübü kim nasıl yönetiyor anlaya bildinizmi. Nerdeeeee. Anca doğrulara sallayın. Kime kayıksanız öyle yönetilirsiniz.
mehmet özdilek gibi bir teknik direktör lazım, bence bu da saadet zincirinin bir parçası..
Dün imzaladı bugün niye saha da değil ki en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanda
Samed hoca bu ruhsuzlara en fazla 3 hafta dayanır sezonu tamamlayamaz sezonu tekin hocayla tamamlarız seneye Allah Kerim
Bu futbolculara samsunsporun maçını izlettirmek lazım. Futbol nasıl oynanır diye.

Yeni yorum ekle