"Samet Akaydın için Trabzonspor ile görüşmeler devam ediyor"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak, Samet Akaydın transferi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. 

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Başkan Sancak, "Trabzonspor, Samet  Akaydın için bize 2 oyuncu önerdi. Adbdülkadir Parmak ve Yunus Mallı. Abdülkadir, Kayserispor'a gitti. Şu anda 6 numaraya ihtiyacımız var, ama Parmak' kiralık olarak Kayseri'ye vermişler. Şu anda bizim işimizi görmüyor. Samet şu anda bizde; ama görüşmeler devam ediyor'' şeklinde konuştu. 

Yorumlar

Başkanım, Samed takımda mutlaka kalmalı gönderip hata yapmayın. En iyi oyuncuları alalım iyi oyuncular mutlaka takımda kalmalı Avrupa Oynayacak bizim takımımız. 4 büyükler yanında 5.Büyük Adana demirspor olacak. Takıma faydasi Olan Futbolcular takımda kalmalı.
Samet ne takasta kullanılsın ne de satılsın,anlamıyorum adam takır takır oynuyor,niye o bölgeyi riske sokacaksın.
Oyuncu gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok,takımda tutsanız da kafası karışık-gönülsüz oyuncudan hayır gelmez..Ancak sırf takas için düşünüyorsanız,buna açıklık getirmeli başkan..En azından bu sezon sonuna kadar kalmalı samet..iskelet kadronun en önemli oyuncularından kendisi..
arkadaş başka stoper'mi yok rassoulu'da istediler vermedik şimdi de samet bu trabzon bizim stoper'lerimizin niye peşinde liglerde başka stoper mi yok bizim stoper'lerimize talip oluyorlar rakibinizden gidin serdar aziz'i isteyin yok size samet
Sayın başkanım sameti satma takımın denkesi bozulmasın saygılar

Yeni yorum ekle