Sakatlar kervanına bir yenisi daha eklendi!

Süleyman Koç ve Aurélien Chedjou sakatlık haberine bir yenisi daha eklendi. Adana Demirspor'un genç yıldızı Emircan Altıntaş da sakatlandı. 

Emircan Altıntaş'ın Bandırmaspor maçına yetişemeyeceği belirtildi. Kulüpten yapılan açıklamada, "Sakatlıkları  devam futbolcularımızdan  Süleyman Koç, Aurélien Chedjou ve bugün sabah antrenmanda kasığından sakatlanan Emircan Altıntaş, Royal Hastanesi Bandırmaspor maçının kadrosunda yer almayacaktır." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar

Hepsi yalan ! Vallahi de billahi de yalan ! SÜLEYMAN tamam.Ama diğer ikisi yalan!
aynen öyle, sorgulayan yok birşey yok...kafalarına göre kadro dışı bırakıp sonra o oyunculardan verim bekliyorlar..
Ümit Özatın Antrenmanları fazla ağır ve yorucu olur, sakatlıklar bu yüzdendir. Daha önceki geldiğinde de böyleydi bayağı bir antrenmanlar sonrası sakatlık vermişti kulüp..
Defol gittttttt ümit
Bandırma kılıf i mı ?
ıkısınıde umıt özat sakatladı ıstıfa lütfen:))))ahahaha
Takımın başına Cüneyt gelsin yardimcilarida Erkan Volkan Akyüz inler gibi tecrubeliler saha içi ve dışında abilik yapsın yeni hocaya vs valla ihtyc yok gül gibi geçinir gideriz ipide göğüsleriz
ahlak ve erdem unutulmaması gereken bir davranış bütünlülüğüdür. Siz tatmin olasınız diye şu gelsin bu gitsin. evde karınıza, okulda sıra arkadaşınıza, ofiste üst'ünüze ses edemezsiniz. sosyal medyada herkes maşallah azgın. lakin herşey yolunda şampiyon olamazsak o zaman hesap sorarız. sabır
Pote hırs yapıyor kendisini gönderen ümit özatın bu sefer kendisinin göndereceğinin hesaplarını yapıyor. Bu bir düello maçı olacak. Eski cereyanlar unutulmaz. Ne ekersen onu biçersin.
ümit o zat istifa kerim avcı öldümü ne oldu adamı yedeklere bile almıyorsun istifa siktir git

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor