Sabah'tan akılalmaz paylaşım

Trabzonspor'da başkanlığa seçilen Ertuğrul Doğan ve beraberindeki yönetim kurulu, teknik direktör konusunda kararını verirken alınan karar resmi site üzerinden açıklandı.

Bu açıklamaya rağmen Sabah Gazetesi, Trabzonspor teknik direktörlük görevi için Adana Demirspor teknik direktörü Montella'nın geleceği hatta şampiyonluk hesapları yaparak bir paylaşım yaptı.

Adana Demirspor taraftarlarından tepki

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Montella için Sabah Gazetesinin bu şekilde paylaşım yapması Adana Demirspor taraftarlarını kızdırdı. Mavi-Lacivertli taraftarlar Sabah Gazetesi'nin paylaşımına tepki gösterdi.

Sabah Gazetesinin paylaşımı

Yorumlar

montella bızımdır bızım kalacak
trabzonspor'un akıbetini hiç iyi görmüyorum. O kadar yardıma, ve son sezonu şampiyon kapatmalarına rağmen hatta döviz kuru bile aylardır sabit olmasına rağmen borç batağı içindeler. seneye muhtemelen avrupa'dan men veya transfer yasağı da gelir. Yeni başkanları da bu borcu çeviremez 1 seneye kalmaz istifa eder. Böyle stresli bir ortama gideceğini düşünmüyorum montella'nın. En kötüsü Seria A ya geri döner.
ADANA NIN EVLADI MONTELLA
Montella'nın gideceği tek yer FB'dir..Jesus takımı şampiyon yapsa da gidecek talibi çok..Eğer olmazsa İtalya'ya dönecektir..Trabzon batmış kulüp hayal peşindeler:))
Gelecek seneye, murat başkan şampiyon adayı bir kadro kuracağını açıkladı. Montella'nın da, istediğine yakın kadro kurulursa, büyük ihtimalle montella hoca kalır.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor