Russo: "Kendi kimliğimizle devam ettik"

Spor Toto Süper Lig'in 36. haftasında İstanbulspor'u deplasmanda 2-0 mağlup eden Adana Demirspor'da teknik sorumlu Daniele Russo, futbolcuların oyun kimliğine sadık kaldıklarını söyledi.

Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Daniele Russo, İstanbulspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Kadroda değişiklik yapsak da oyun kurgusuna sadık kalan bir Adana Demirspor var" dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 36. haftasında Adana Demirspor, deplasmanda karşı karşıya geldiği İstanbulspor’u 2-0 mağlup etti. Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Daniele Russo, "Oynayan, oynamayan futbolcularımızı tebrik ederim. Hepsi sezon başından beri haftalarca çalıştılar. Kadroda değişiklik yapsak da oyun kurgusuna sadık kalan bir Adana Demirspor var. Hedefi yakaladıktan sonra da kendi kimliğimizle devam ediyoruz. Ne kadar futbolcu değişikse de kendi kimliğine sadık kalıp, oyun kurgularına devam ettiğini görebiliyoruz. Maça yaklaşım olarak da herkesin hazır olduğunu görüyoruz. O yüzden tebrik etmek istiyorum çocuklarımızı" şeklinde konuştu.

Yorumlar

Bravo sinyor russo
Bir takım için kimlik ve istikrar öremli
çok dogru.Kimligimiz başarılı olmasaydı yazmak dahi istemiyorum.
Montella o kadar beyefendi insan ki ekibi de kendisi gibi normal olarak..M.Sancak doğuştan çok şanslı bir insan gerçekten...
Montella giderse..Russo-Gökhan İnler ikilisi ile rahatlıkla devam edebiliriz..Gereksiz hocaları getirip takımın ruhunu da bozmayız,tasarrufta ederiz..2 side takımı ezberine tanıyor..Sn.Başkan da eminim bu olasılığı düşündüğü için çok rahat görüntüde,umarım olur...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor