Russo: "Bizim için tarihi bir sonuç"

Beşiktaş'a 4-1 yenilen Adana Demirspor'da yardımcı antrenör Daniele Russo, "Dördüncülüğü garantilediğimiz bir hafta oldu. Kulübümüz ve oyuncularımız için tarihi bir sonuç." dedi.

Teknik direktör Vincenzo Montella'nın karşılaşmada kırmızı kart görmesi nedeniyle basın toplantısına katılan yardımcı antrenör Russo, maçın ardından soyunma odasında futbolcuların hepsini tebrik ettiklerini belirtti.

Futbolcuların maça çok iyi bir performansla başladığını vurgulayan Russo, "Dördüncülüğü garantilediğimiz bir hafta oldu. Kulübümüz ve oyuncularımız için tarihi bir sonuç." ifadelerini kullandı.

İtalyan teknik adam, ilk yarı çok iyi oynadıklarını, devre arasına girdikleri 1-1'lik skoru hak etmediklerini vurgulayarak, şunları kaydetti:
"İlk yarıyı daha fazla gol atarak da bitirebilirdik. İkinci yarıda da iyi bir şekilde başladık. Sonrasında gol yedik ama böyle büyük bir takıma karşı açıkçası kendi performansımızı değerlendirmeye baktığımızda çok iyi bir maç oynadığımızı söyleyebiliriz. İlk yarı özellikle bütün sahayı kapattık, daralttık ve birkaç gol fazlasıyla bitirebilirdik. Oyuna baktığımız zaman, ilk yarı soyunma odasına iki farklı sonuçla gidebilirdik. Maalesef sonuç bu şekilde oldu. Üzüldüğümüz tek nokta, sahamızdaki yenilmezliğimizi bitirmemiz. Futbolcularımızın hepsini tebrik ettik. Çünkü onların sayesinde çok tarihi bir sonuca vardık ve baktığınızda hak ettiğimiz bir sonuçtu. Dördüncülüğü garantilememiz çok önemliydi."

Yorumlar

Tebrikler
Herzmn sinyor un yanındayız seninde yanındayız sinyor russo
Rahmetli Hacı Döner ve Bekir Çınar başkanlarla beraber şimdi Murat Sancak’ta efsane başkanlar listesine girdi. Bu işler konuşulduğu gibi kolay değil. Başkanı desteklemeye devam. Şu an yapılacak tek şey ne pahasına olursa olsun Montella ile anlaşıp yapılacak transferlerde samimi olarak hoca ile istişare lazım. Hoca neler yapabileceğini gösterdi. Dünya yıldızı filan istemiyoruz. Takımdaki dengeleri koruyarak doğru transferlerle Başakşehir ve Bursaspor’un yaptığını bizde yapabiliriz. Başkan iyi, hoca iyi, kulüp köklü, taraftar harika ve şehir takımına aşık. Ee her şeye sahibiz geriye ne kaldı..
Ihsan Sabancı Muhammed kaymak ve Adem Atılgan i da unutmayalım
Eyvallah. ADS'mize emegi geçen tüm baṣkanlarımıza saygılar.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor