Refik Gül: "Başarılar Adana Demirspor"

Adanaspor Taraftar Derneği Başkanı Refik Gül, Adana Demirspor'un şampiyonluk yolunda olması ile ilgili bir açıklama yaptı.

Refik Gül yaptığı açıklamada aşağıdakı ifadelere yer verdi,

"Hayatımda çok zor günler geçirdim, bir insanın yaşayabileceği maksimum acıları yaşadım. Rabbime hiç isyan etmedim. Belki oruç tutup namaz kılmıyorum ama Allah'a itikatim yüksektir. Hayat felsefem "Kör ol ama nankör olma" şeklindedir. Hastahanede maddi manevi sıkıntılar yaşadığım süreçte özellikle ikinci tedavi sürecinde çok zorlandım bu zaman diliminde maddi açıdan yüklü olan fakat kızımın tedavisi için olmazsa olmaz olan bir ilaç için Adana Demirspor başkanı Murat Sancak'a bir Dostum aracılığıyla ulaştım. Allah razı olsun beni kırmadı ve hastahaneye o ilaçtan 10 tane yolladı.  Fakat ilaç geldikten 2 gün sonra kızım Melek oldu. O ilaçları Murat Başkanın da bilgisi dahilinde Acıbadem hastahanesi onkoloji servisinde görevli hemşire Yeşim hanıma teslim ettim. Kızıma şifa olmadı, inşallah başka çocuklara şifa olur. Bu zor günlerimde yanımda olan Camianın uzun yıllar sonra beklentisi olan şampiyonluk yolunda 2 kelam etmezsem kendime olan saygımı yitiririm.
Başarılar Adana Demirspor Taraftarları,
Başarılar Murat Sancak"

Yorumlar

Tekrar basin sağolsun kardeşim iyi dileklerin içinde teşekkürler. Ne diyelim hayat işte sen turuncuyu sevdin biz maviyi
Rabbim mekanını cennet etsin gardaşım
Çocukluğumuzda çok güzeldi aynı mahallenin çocukları derbi olduğunda toplasirdik stada beraber giderdik. Stad tabi yarı yarıya olurdu şimdiki gibi değil. Arkadaşlardan bazıları adanaspor tarafına girerdi biz demirspor tarafına maç bitincede büfenin orda buluşur birbirimizle didise didise mahalleye giderdik. Şimdi o arkadaşları bayramda izinde görürsek artık hepimiz başka şehirlere dağıldık
Refik Gül kardeşim Melek olan kızımıza çok üzüldüm.Acını paylaşıyor sabrı cemil diliyorum..
Refik kardeşimiz gerçekten çok zor günler geçirdi ne zaman bir yerde Refik arkadaşı görsem şahsen tanimasam bile kalben bir acı burukluk hissediyorum. Allah Kaybettiklerinin mekanını cennet eylesin Allahım sana eşine çocuklarına cennetde kavuşmak nasip etsin.
BAYRAM AKGÜL DENEN SHOW MEN ŞU ADAMI ÖRNEK ALSIN ADAMSIN REFİK GÜL ADAM
Refik abi adamsın sağol
Allah rahmet EYLESIN.Allah razı olsun, senin gibi hemşehrilerden.seneye de inşallah adanaspor şampiyon olur.
Renkler farklı, acı ortak. Allah bir içinde yatırsın melek kızımızı ve peygamber efendimize komşu eylesin.
Tekrar başın sagolsun Refik kardeşim. Evladın, sonsuza kadar evladimizdir. Allah, başka acılarla sınamasın inşallah.
renkler farklı, acı ortak. allah nur içinde yatırsın melek kızımızı ve peygamber efendimize komşu eylesin.
menemen ads maç türbünlerden izleme şartları nelerdir
Trt umarım yine dönüşümlü maç iletmez
futbol rekabeti ayrı insanlık dostluk kardeşlik ayrıdır bunları karıştırmamak lazım insan olduğumuzu unutmamak lazımdır
Farkına vardınız mı beyler 4 defa ads denen bir herif vardı. Biz başarılı olmaya başladığımızdan beri 1 defa bile yorum yapmadı. Her mağlubiyetin ardından başkana sayın muhterem şöyle sayın muhterem böyle diye mangalda kül bırakmıyordu. şimdi ses soluk yok eğer olurda kaza bela çıkamassak ozaman görün ilk yorumu o yapacak.
Başkanın sürekli dediği akbabalar onlar işte kardeşim. Bir boşluk gördükleri an saldırırlar. Takımımız ateş ediyor kimin ne dediğine bakmadan hepsini üst üste koyup ne diyordunuz lan hadi konuşun diyecez. Son 1!
Aynen gelip burada artislik yapıyordu kazanınca yok Ads iyi değildi rakipler kötüydü kaybedince başkana sallıyor du ilk ikiye girdiğimizden beri gözükmüyor ortalıkta ama kaybetmemizi bekliyor.
Refik kardeşim allah herkesi senin gibi vefalı yapsin.Vefa bir semtin adı değil refik kardeşimizin yuregidir.yuregine sağlık kardeşim alnından gözlerinden opuyorum
MELEK KIZIMIZA ÇOK DERİNDEN ÜZÜLDÜM BİR ANDA İÇİMDEN FIRTINALAR KOPTU MEKANI CENNET OLSUN MELEK. MAÇ BUSAATTEN SONRA HİÇDE ÖNEMLİ DEĞİL. GİDEN ALLAHIN HUZURUNDAKİ CANLARIMIZ ÖNEMLİ. BAŞIN SAĞOLSUN KARDEŞİM ACIN ACIMIZDIR.
refik arkadaşımıza allah sabırlar versin kaybettikleri nur içinde yatsın allah rahmet eylesin. birde bu sayfada capsız bir muhterem vardı, ne oldu paşınyan kuyruğunu kıstırıp kaçtın başkana ve taraftara üfleye üfleye toz oldun zaten seni allaha havale etmiştik rabbimde gereğini yaptı. cok şükür allahım.
İnsan olmanın gereği,canlı olan herşeye can olabilmektir.Herşey bi tarafa başkanın bu yaklaşımı takdire şayandır.Küçük kardeşimize allahtan dilenebiliecek en hayırlı dileklerimizi sunuyorum.Sana'da Sabırlar diliyorum.Evlat acısı tarifsizdir.
Evlat acısı , hayattaki en büyük acıdır. Allah sabır versin Refik kardeşim. Murat Başkan kendisine yakışan hayır işini yapmış. Vefalı bir kardeşimiz olarak seni seviyoruz.
Refik kardeşimizin eşi ve kızının ebedi hayata intikal edişleri bir baba olarak beni derinden etkiledi. Refik kardeşimize sabırlar diliyorum. Merhumelere rahmet diliyorum. Mekanları cennet olur inşallah.
arkadaşlar borçlar karşılığında murat sancak takımı kendi üzerine geçirdi. artık isteseniz de başkanı değiştiremezsiniz. şirketleşmeye karşı değilim ama başkanın insanları kandırarak kulübü üzerine geçirmesine karşıyım. karşı olmayan ads'linin de onurundan şüphe ederim...!
Başın sağolsun Kardeşim ALLAH CC rahmet eylesin

Yeni yorum ekle