Rakip Altınordu

Hakem Koray Gençerler'in yanlı kararları ile deplasmanda Bursaspor'a 2-1'lik skorla kaybeden Adana Demirspor, kendi evinde Altınordu ile karşılaşacak.

6 haftadır mağlubiyet yüzü görmeyen Adana Demirspor'u hakem Koray Gençerler durdurdu. Deplasmanda oynanan Bursaspor maçında mağlup olan Mavi-Lacivertli takım,  23.hafta maçında kendi evinde Altınordu ile karşılaşacak.

Adana Demirspor-Altınordu karşılaşması 22 Şubat Cumartesi günü saat 19:00'da oynanacak. Adanaspor A.Ş. karşılaşmasında ceza alan Adana Demirspor, taraftarlarından yoksun olarak Altınordu karşılaşmasına çıkacak.

Ligin ilk devresinde İzmir'de oynanan karşılaşmada Adana Demirspor 2-0'lık skoru koruyamamış ve maç 2-2 bitmişti.

Yorumlar

Bursa da en azindan ikili averaji koruduk.
puan farkı kaç olmuş hala ikili averaj diyorsunuz bizi komik duruma düşürmeyin artık.
Bursa hak etti hakeme dua edin 5 olurdu maç
lan ztrik bursanın beş tane pozisyonu yokki sen hangi maçı seyrettin yumuşak
sıfır onaltı yalancının
Yahu str edin Bursalı değildir bu turgeylidr
Aci konuşalım.gercekleri konuşalım.ama birseyin altını çizelim,bu takım,bu camia bu şehir şampiyon olabilir. Ama nasıl? Bunun yanıtını verebilmek için önce sorunu doğru tahlil etmek gerekir.dogru tahlil etmezsek,çözümüze yanlış olur. 1- Ads sezona yanlışlarla başladı. 2,- ümit özetin bilgisi dahilinde 2 topçu alındı.digerlerini meşhur menejerle başkan aldı ki buda yanlıştı. 3- ümit özat gitti.maglup olmayan bir takımı bıraktı. Buda yanlıştı. 4- başkan bir kısım halen kulüpte olan ,yasal sözleşmeli oyuncularının karakterlerini sorguladı,onları turubune etti, buda yanlıştı. 5- aynı başkan geri dondu.ugur hoca geldi.ve sportif menejer geldi, buda yanlıştı,kim hoca,kim menejer kim başkan birbirine karıştıki buda yanlıştı 6- ikinci yari topçuları kim aldı.ugur hocamı, menejer mi , görünen oki menejer ,buda yanlıştı. 7- alınan oyuncuların yaş durumları hayli geçkindi.takimlarinda direk oynamıyorlardı, handikap ve endişeler vardı, buda yanlıştı.. ve alınan yaşlı oyunculara zaten fazla yükleme yapamazsınız,futbolun doğasında yok,eninde sakatlanirlar. Siz bu handikapları bile bile bu topçuları aldınız kimselere yutturmayın.. ne oldu ? Hakemi filan bırakın. Siz takımı bursa maçına hazırlayamamışsınız. Oyuncular silik bir oyun sergilediler.30 dakika varken galip gelecek özveri ve mücadeleyi gösteremediniz. Bu takımı kim yaptıysa o suçludur...bu takımı kim kuruyor sahaya sürüyorsa o suçludur...buyrun muhterem başkan muhterem menejer...konuşun...
At gözlüklerini çıkartın.yoksa zararı girmeye devam edeceğiz. Takimi seyrettiniz.ruh varmıydı.yok.o zaman meseleyi ince kendi içimizde doğru bulalım.yalakalik yapmayalım. Takım hazırlanmamış. Bu kadar. Bu kulübün basında sırayla kimler onlarda sirumludur
al benden de o kadar herkes hakemdi oydu buydu kimse demirsporumun 10 kişi kalan rakibe 40 dakika pozisyona girememesinden bahsetmiyor. Taraftar almış bir hakem gazı oh ne güzel takım içinde bu mağlubiyette sorumlu olanlarda rahat rahat dolanıyor nasılsa bana tepki yok taraftar hakeme yüklenmiş diyor. Bırakın artık böyle boş bakmayı !!!

Yeni yorum ekle