''Puanlar aslanın ağzında değil, midesinde''

Kulüp tesislerinde basın toplantısı düzenleyen Erginer, ligde alınan her puanın çok önemli olduğunu söyledi.
 
Erginer, kalan haftalarda her müsabakanın bir öncekinden daha zor geçeceğine işaret ederek, ''Puanlar aslanın ağzında değil, midesinde. Alınan sonuçlardan bu belli. En altta yer alan takım, en üstteki ekibi yenebiliyor. Tüm sonuçlar bunu destekliyor, 1461 Trabzon karşılaşması kayıpsız dönmemiz gereken bir viraj. Bu maçta seyirci desteğini bekliyoruz. Bu maçı kazanmak istiyoruz'' diye konuştu.
 
Soruları da cevaplandıran Erginer, kendileri gibi rakipleri 1461 Trabzon'un da takım savunmasını iyi yaptığını ancak her iki ekipte de skoru değiştirecek oyuncuların yer aldığına işaret etti.
 
Ligde istikrarın önemli olduğunu, geriye kalan 12 haftalık süreçte her müsabakayı ayrı ayrı değerlendirdiklerini belirten Erginer, futbolcuların performansından memnun olduğunu dile getirerek, ''1461 Trabzon karşılaşmasını ikinci yarının en önemli maçı olarak görüyorum'' dedi.
 
Reha Erginer, Gökay ve Cem'in sakatlıklarının geçtiğini, Volkan, Hikmet, Hüseyin, Eray, Hasan Ali, Kahe, Murat Gürbüzerol ve Fuchs'un sarı kart görmeleri durumunda cezalı duruma düşeceklerini sözlerine ekledi.
 
Kahe ve Hüseyin Tok'un açıklamaları
 
Manisasporlu futbolcu Kahe ise ''Taraftar desteğini bekliyoruz, maçı kazanırsak diğer takımlarla aramızda 5 puan fark olacak. Öncelikli işim Manisaspor'u layık olduğu yere taşımak. Lig sonuna kadar 10 gol daha atarsam büyük ihtimalle Süper Lig'e çıkarız diye düşünüyorum'' dedi.
 
Hüseyin Tok da tek amaçlarının galibiyet olduğunu belirtti.
 

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
İstanbulspor