"Pozisyon net penaltı"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ümit Özat, 2-2'lik skorla tamamlanan Altay maçı sonrası hakem Hüseyin Göçek'e tepki gösterdi.

Hakemlerin daha duyarlı olması gerektiğini ifade eden Özat, penaltı pozisyonuyla ilgili eleştirilerde bulunarak, “Penaltının avantajı olmaz. Hakemin vermediği pozisyon, net penaltıydı. Onun dışında yediğimiz ikinci golden önceki faulün, faul olmadığını düşünüyorum. Ama bunların hiçbiri bahane değil. 2-0’dan sonra oyuncularım geri yaslandı. İstediğimiz hiçbir şeyi yapamadık. Bizim gibi bir takımın 2-0’dan sonra 3’ü, 4’ü bulması gerekiyordu. Ancak böyle maçları kazanamıyorsan, kaybetmeyeceksin. Son 4 dakika 1 puanı kaybetmemek için her şeyi yaptık. Belki de bu 1 puan bizi Play-off’a taşıyacak. Hatalarımızdan ders çıkarmamız lazım” diye konuştu.

Yorumlar

Kapel oyundan çıktı da bir puanı kurtardık yoksa altay bizi yenerdi. Kapeli durduramadık maalesef. Yedigimiz gollerde savunma oyuncularımız pozisyon hatası yaptılar rassoul olsa muhtemelen o golleri yemezdik. Legear son yirmi dakika oyuncusu ilk onbir başlamak hataydı. Defansımızda ki sırp oyuncu ağır kalıyor. Takım ümraniye maçında baya yorulmuş anlaşılan bazı oyuncular tam olarak mücadele edemedi. Takım daha diri olmalı.
Takımın geri yaslanması buyuk hata. Ressul yoksa mitrovic yerine tayyiple baslamaliydın. Adam kamyon gibi hareket edemiyor. Vedat ve levent aycicek 11 baslamaliydi
arkadaşlar bu hafta altay bakın kendi sahasında mağlup olacak adamalar günlerden pazartesi o seyirciyi ben görsem bende havaya girerim o seyirciye bir sezon oynuyor adamalar ben 5,30 da stda girdim anca kenarda yer bulabildim ne yapalım önümüze bakalım tek üzüldüğüm traorenin cezalı duruma düşmesi bu kadar kötü oyuna rağmen hakem penaltıyı verse 3-2 yeneceğiz verdi kararı sonra geri çekti bizlerin demirspordan başka neyi var hep destek tam destek
Şunu gördük takım ilk yarıyı 0-0 bitirsin ikinci yarı gol atalım savunma yapamıyoruz .

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor