Pote'den veda klibi!

Adana Demirspor'da Pote ile yollar ayrıldı.

Kral Pote hazırladığı videolu veda mesajında, görev aldığı dönemlerden fotoğraflarına ve videolarına yer verdi. "Teşekkürler Adana" başlığı ile sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan video büyük beğeni topladı.

Kral Pote, taraftarlar için "Bana olan desteğiniz ve güveniniz için, özellikle size teşekkür etmek istiyorum. Sizi seviyorum ve asla unutmayacağım. Yaşasın Mavi Sevda!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Adada da olmayıp ta uzakta olunca ancak sosyal medya üzerinden takip edebiliyorum. Belki bilgisi olan bir mavi sevdalı arkadaşımız vardır transferdeki bu sessizliğin bir sebebi varmı ?
keşke 2.defa gelmeseydin pote futbolda vefa yoktur bizim insanımızda hiç vefa yoktur. ofsaytı bilmezler tribünden topçuya söverler. biri aynı pozisyon için şişir diye bağırır biri ne şişiriyorsun kısa oyna der küfrü yersin. biri kaleye vur der biri pas ver der aynı pozisyona küfrü yersin. hoca adam değiştirmez küfür yer değiştirir yine yer. allah senden razı olsun elinden geleni yaptın hakkını heiai et hep güzel taraflar aklında kalsın
Adsulan kesinklikle katılïyorum hele maratonda daha çok oluyor
refleks gucu bitmisti, beyin hukmeder ancak kas yorgun ve zayif ise , netice sifir. karakterli bir insan ancak futbol getirisi bitmis olup cogu maclarda takimi 1 kisi eksik birakti.
Tamam yaş itibariyle taraftarının beklentilerini yerine getiremedi ama Acaba bu adamın futbol bilgisinden faydalanılamaz mı? En azından Metin denilen üçkağıtçıdan daha kaliteli menejarlik yapacağına inanıyorum

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor