Penaltılardan çok çektik

TFF 1. Ligin 16. haftasında Altınordu ile karşılaşan Adana Demirspor Altınordu’nun 18. dakikada attığı penaltı golü ile 2 puan daha kaybetti.

Böylece ligin ilk 16 haftasında Adana Demirspor aleyhine çalınmış penaltı sayısı 8’ye çıkmış oldu. Sırası ile İstanbulspor, Denizlispor, Ümraniyespor, Manisaspor, Erzurumspor ve Altınordu karşılaşmalarında Demirspor penaltı ile cezalandırıldı. Ümraniye karşılaşmasında bir penaltı kaçarken, Erzurum karşılaşmasında rakibimizin kaydettiği iki gol de penaltıdan geldi. Aleyhimize çalınan bu 8 penaltı kararı olmasaydı Adana Demirspor’umuz en azından 8 puanı daha olacaktı.

Bu duruma karşılık Adana Demirspor, ligin ilk 16 haftasında sadece bir karşılaşmada penaltı kullanabildi. Ligin ilk maçı olan Balıkesir maçında penaltı kullanan Demirspor 1 puanı kurtarmış oldu. 

Kupa maçlarında da Sarıyer karşısında verilen 2 penaltı ve Fenerbahçe maçında verilen 1 penaltı ile birlikte bu sezon Adana Demirspor aleyhine verilen toplam penaltı sayısı 11  olmuş oldu. Bunlara karşılık Balıkesir maçında kullandığımız 1 penaltımız var.

Yorumlar

istatiklere bakın bu sezon aleyhine en çok penaltı çalınan takım adanademirspor.yine bu sezonun en centilmen takımı seçilen yine adanademirspor.demekki orospuçocukluğu hakemlerde bizde sıkıntı yok.ya fedarsyon o da kamuoyunun takdirine

Yeni yorum ekle