Özat’tan başarı için birlik çağrısı

Adana Demirspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Samsun maçını kazanmak istediklerini belirterek, “Birlik ve beraberlik içerisinde başarıyı birlikte yakalamak istiyoruz” dedi

Adana Demirspor, hafta sonu oynayacağı Yılport Samsunspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Ümit Özat, "Haftalar geçtikçe daha iyi bir takım olacağız" dedi. Adana Demirspor Tesisleri'nde yapılan antrenman yaklaşık 2 saat sürdü. Teknik patron Ümit Özat idaresindeki antrenman, düz koşu ile başlarken ısınma hareketleriyle devam etti. Son olarak, top kapma, pas çalışması ve Yılport Samsunspor maçının taktiksel çalışmasıyla son buldu.

Bandırma maçı önemliydi

Özat, "Bandırma galibiyet önemliydi. Oyuncularımı mücadeleleri için kutluyorum. Haftalar geçtikçe daha iyi bir takım olacağız. Şimdi önümüzdeki Samsunspor maçı önemli. Zaman zaman değişiklikler olacaktır. Birlik ve beraberlik içinde başarıyı yakalamak istiyoruz. Bu takımın neler yapabileceğini haftalar geçtikte herkese göstereceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" diye konuştu.

Yorumlar

Zaten bir ve beraber degilmiyiz.Yeterki siz bu birlik ve beraberliğimize çomak sokma Bizlere had bildirmeye kalkma sen haddini bil.Sizden tek beklentimiz takımımızla motive ol ve başarılı ol. Bize maval anlatma işine bak.Bu taraftar yeri geldiğinde haddini bilirsen sizi baştacı eder. Samsun ve istanbul maçları kalibreci ortaya çıkaracaktır.Allah yar ve yardımcımız olsun sonumuz şampiyonlukla bitsin
En Büyük rakip sensin ümit Özay Bandırma maçı adamlar ezdi bizi sahada takım oyunu yok bireysel yeteneklerle maç alıyoruz ! Bu futbolcular senide yenip şampiyon olacak !
ümit özat gidince kim gelecek fatih terim felanmı
Ümit hoca birligi sen saglayacaksin. Birligi saglamak senin elinde. Bu taraftar halen ercan albay ı ünal karaman ıseviyorsa ercan albayın ve ünal karamanin kendi başarisidir. Ve samimiyetidir. Sanki buraya ait degil gibi durusundandir. Sana guvensizlik. Oldugun yeri kaniksayip 3 gun kalacak olsan bile oraya samimiyetle baglanıp yuregini koydunmu. Sevgi ardi sıra gelecektir.ve basarı da. Sen bu takimin komutanisin birligi saglamak senin elinde buraya ait oldugunu hissettir taraftarlara. Bu şehrin lideri ol unutulmazi ol.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor