"Oyuncularımdaki hırs ilerisi için bize ışık tuttu"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Timuçin Bayazit, TFF 1. Lig’in 14. haftasında Elazığspor ile 2-2 berabere kaldıkları maça ilişkin, "Oyuncularımdaki bu hırs ve azim ilerisi için bize ışık tutmuştur." dedi.

Bayazit, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, son 5 haftada alınan sonuçlar nedeniyle takımı adına çok önemli bir maça çıktıklarını söyledi.

Müsabakaya rakibi tartarak başladıklarını ifade eden Bayazit, ilk yarıda Elazığspor’a karşı oyunu kuramadıklarını, yaptıkları iki hatada da gol yediklerini belirtti.

Oyuncularının ikinci yarıda hatalarını telafi ettiğini dile getiren Bayazit, şunları kaydetti:

"Golü daha erken bulabilseydik daha farklı sonuç elde ederdik. 4-5 gol pozisyonu ürettik. Kazanma isteğinin yanı sıra taraftarımızın büyük desteğiyle oyuncularım daha yürekli oynadı. Kazanamamış olabiliriz ama arkadaşlığı, kazanma isteği ve arzusu olan bir takım görüntüsü verdik. Oyuncularımın bu kadar istekli olmasının ardından 3. golü bulmayı çok isterdim. Rakibe saygısızlık yapmak istemem ama ikinci yarıda sahanın hakimi bizdik. Oyuncularımdaki bu hırs ve azim ilerisi için bize ışık tutmuştur. Bundan sonraki maçlarda üzerine koyarak gitmemiz gerekiyor. Oyuncularımı yürekten kutluyorum."

Yorumlar

He çok iyi oynuyoruz parasutsuz çimento torbası gibi düşüyoruz 7 haftadır galibiyet alamiyoruz
Bence bu hafta biz kazandik bunu gelecek haftadan itibaren daha iyi anlayacagiz.
Hocam görüldüğü üzre çift forvetle daha iyi oynuyoruz.Hücumda daha etkiliyiz.Ilk 11 de Atabey Tambe ikilisi ve Yannick Loemba yı düşünseniz nasıl olur.Takımımızın ve genel oyuncu karekterlerinin defans ağırlıklı değilde hücuma daha yatkın olduğunu düşünüyorum.Sürekli saldıran golü arayan golü bulduğundada skoru korumaya çalışan değilde farkı açmaya çalışan bir Adana Demirspor istiyor ve bekliyoruz.Biraz daha cesaret lütfen.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor