Oruç tartışması tatlıya bağlandı

Adana Demirspor'un golcü oyuncusu Mickael Pote, teknik direktör Ümit Özat'ın hedefindeydi. Pote tarafından yapılan açıklama sonrasında olay tatlıya bağlandı.

34 yaşındaki futbolcunun menajeri Tekin Birinci, Pote'nin kritik Gençlerbirliği maçında seferi olduğu için oruç tutmadığını belirterek, oyuncunun ne yaptığının farkında olduğunu vurguladı.

Birinci, "Pote Gençlerbirliği maçında seferi olduğu için oruçlu değildi, pazar günü Hatay ve İnşallah daha sonra İstanbul’daki final maçlarında da seferi olacağı için daha sonra 3 kaza orucunu tamamlayacak... Kendisi ne yaptığının bilincindedir ve elinden geleni daima sahada yapmaktadır" diye konuştu.

Ümit Özat 0-0 biten Adana Demir - Hatay maçının ardından, "Pote'nin durumu ortada. Oruç tutma dememize rağmen maalesef tutuyor. Orucun telafisi var ama maçın telafisi yok. Kendisiyle birebir konuşacağım. Hiçbir şey ekmeğini yediğin yerden önemli değildir." ifadelerini kullanmıştı.

Spor Arena

Yorumlar

tamam artık tatlıya bağlandıysa maça konsantre olalım.
Pote demirsporun herşeyi katkılarını inkâr eden günaha girer ümit hocayada yuklenmeyelim pote ye çok güvendiği için sitem ediyor sadece,,yahu bırakalım pote yi ümit i bu sıcakta oruçlu Bir 90 dk düşünebiliyor musunuz ? Herşeyin ötesinde pote bin Allah korusun can sağlığı açısından maç günü tutmayip kazaya bırakması en doğrusu ,biz potemizle hocamızla büyük camiamizla bir butunuz ilk hedef Hatay ileriiiiii :)
mavi şimşegime canı gönülden başarılar dilerm 2 1 alacaz maçı
30 saniye dayanmadiniz ya noldu playofa çıktınız noldu

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
HataysporAdana Demirspor