"Ndiaye ve Metehan Mimaroğlu transferlerinden vazgeçtik"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Badou Ndiaye ve Metehan Mimaroğlu transferlerinden vazgeçtiklerini belirtti.

Başkan, ücretlerin artması gerekçesiyle Badou Ndiaye transferinden vazgeçtiklerini belirtti.

Başkan yaptığı açıklamada, "Badou NDiaye ile anlaşmıştık ama Adana Demirspor ve Murat Sancak mevzu olunca ücretler bir anda arttı ve transferden vazgeçtik. Altınordu'dan Metehan Mimaroğlu'na Altınordu 10 milyon TL isteyince ondan da vazgeçtik." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Çok göz önündeyiz bence biraz gizliden yürütülmeli transfer çalışmalarımız. Yoksa böyle giderse bir çok transfer çabamız hüsranla sonuçlanabilir mazalah
Kesinlikle
Başkanda para olduğunu biliyorlar türk kulüpleri hep pahalıya satma çabalarındalar
METEHAN 2 YIL ÖNCE Osmaniyespor dan Altınordu kulübüne 50,000 TL ile transfer olmuş ve 2 yıl içinde çoğu takımın gözdesi olmuşsa ve 10 milyonu bırak değeri 5 milyonu hakediyorsa , bu hikayeden almamız gereken ders ve örnek nedir acaba ? Yolun başındayız , geç değil.
ads liyiz tamamda arkadaş sen bizim taraftarı tanımıyormusun başkana dırdır, hocaya şunu al bunu alma bir rahat bıraksalar gizlide olsa çalışacaklarda, güzel şeyler olacak inşaallah.
İçerde muhbir var başkan. Transferde her görüşülenin medyaya çıkması normal değil. Tabii ki biz taraftarlar da heyecandan her yere yazıp duruyoruz ancak buna bir önlem alınmalı.
İçerde muhbir varsa başkan bunu bilir sonuçta geldiği günden beridir kulüpteki tüm akbabaları temizledi
demek istediğim o değil. gazeteci arar kulüp içinden herhangi birini abi kimle görüşülüyor tarzı bir soru sorar o kişi de kıramaz şunla şunla der ya da anlaşma yapmıştır gazeteciyle her görüşüleni söyler...
Başkan sağolsun var gücüyle çalışıyor Allah için. Yalnız şu var. Süper Lig üst seviyede bir lig. Kaliteli oyuncular şart. Yoksa ligde sıkıntı yaşarız. EURO 2020 ye katılan milli takımlardaki oyuncular da takip edilmeli. Şu anda Avrupa'da oynanmakta olan milli takımların EURO 2020 hazırlık maçları takip edilmeli çünkü içlerinde çok iyi oyuncular var. Fiyatları yükselmeden bence görüşmeler yapılmalı. Ancak henüz bir transfer bombası patlatamadık. İnşallah Başkan ve Samet hoca doğru ve kaliteli oyuncuları bulur.
Umarım 7-8 oyuncuyla anlasmisizdir . kamp dönemi yaklaştı transfer sezonu açılacak ve hala söylenti haberleri takip ediyoruz inşallah scout ekibi gerekli çalışmaları yapıyordur. Bir an önce takımı oluşturup idmanlara başlamalıyızz . Hakkımızda hayırlısı olsun..
Her transfer görüşmesi basına söylenirmi olacağı bu
Metehan Mimaroğlu burnunuzun dibinde bir yıldız varmış . Neden göremedik?bu bize ders olsun.hep araştırma yapalım.hem kazanırız. Hem de turk sporu kazanır.alt yapıya da önem verelim.
Anlıyamıyorum bizim bölgedeki degerleri başkaları görüp alıyor biz göremiyoruz,şu ana kadar alt yapıdan bir oyuncu çıkaramadık,oysa 40 yıl öncelerinde büyük oyuncular yetiştiren bir Adana vardı,nufus çogaldı ama çukurovalı oyuncular iyice yok oldu.Hayret ediyorum.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor