Napoli ve Bari ile Hazırlık Maçları

Adana Demirspor'un yeni sezon hazırlıkları kapsamında düzenlediği Bolu kampı başladı. Mavi-lacivertli ekip 22 Temmuz'a kadar hazırlıklarına burada devam edecek.

Süper Lig'de geçen sezonu 44 puanla on ikinci sırada tamamlayan mavi-lacivertli ekipte 2024-2025 sezonu hazırlıkları, dün yardımcı antrenör Nedim Askeri'nin yönetimindeki ilk idmanla Bolu'da başladı. Adana Demirspor, 22 Temmuz'a kadar Bolu kampına devam edecek ve sezon hazırlıklarının ikinci etabına 23 Temmuz'da İtalya'da devam edecek. Sezon öncesi hazırlıkları çerçevesinde Napoli ve Bari ile hazırlık maçı yapacak olan güney temsilcisi, kamp çalışmalarını 1 Ağustos'ta tamamlayıp Adana'ya dönecek.

Yorumlar

Hayırlı olsun inşallah. Mavi şimşek sen gönüllerin şampiyonu bir takımsın. Bu sene iyi olur inşallah. Başarılar Mavi şimşeğim.
Takımda futbolcu mu kaldıki , çamlıkta kamp yapsalarda olurdu akşamları serin oluyor kamp parası ilede kulübün masrafları ve ödenmeyen paralar kısmen ödenseydi daha iyi olurdu kardeşim dalgamı geçiyorlar bunlar bizimle kimi götürdün kampa bu gidişle biz bu sezon daha ilk yarıdan düşmeyi garantileriz bu da böyle biline , bu takımı bu hale getirenleri allaha havale ediyorum demir sporumuzu tekrar o eski haline hemen getirin yoksa tüm demirspor taraftarının ahı sizin yakanızdan eksik olmayacak tek kelimeyle yazık ki ne yazık....!
Çamlık iyi bir seçim olur olmazsa kaburgacı yaşarın karşısındaki boş arazi mükemmel bir seçim olur bol bol conolarla hazırlık maçı yapılır.
napolimeseler 'bari'
Bir an önce ligden affınızı isteyin..Takımı kayyuma devredin aksi taktirde tarihe kara leke olarak geçecek bir sezon yaşayacaksınız..Demedi deme İbrahim?!?!
Haklısınız Fikret Bey :))
dediniz Fikret Bey:)
O degilde montella adananin kraliydi simdj turkiyenin krali oldu

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor