Nankörler ve ruhsuzlar ordusu!

Kulüp Başkanlığına geldiği günden bu yana işini gücünü bırakıp Demirsporun başarısı için mücadele eden Murat Sancak'a Demirsporlu futbolcular adeta nankörlük yapıyorlar.

Demirsporun vefakar cefakar taraftarı herşeye rağmen kulüp başkanlarının arkasında dururken ona destek vererek moralini düzeltmeye çalışırken futbolcuların vurdum duymaz tavrı ve başarısızlıkları artık dama dedirtti.

Diğer yandan Teknik Direktör Uğur Tütüneker Eskişehirspor maçı sonrasında "İstifa etmeyi düşünüyorum" dedi. Oysa ki bu ruhsuz futbolcuların başına dünyanın en iyi direktörünü de getirseler içlerinde Demirspor ruhunu taşımadıkları sürece başarılı olamayacaklar.

(Kaynak: Adana Gündem Haber)

Yorumlar

Demir spor taraftarı için, şehri için mücadele eder. Bir kişi veya kurum için mücadele etmez. Bu şekilde yapılan haber hiç hoş değil. Murat Sacak'ın emekleri yadsınamaz bir gerçek ama sorunu birazda kendisinde araması lazım. Bu futbolcuları kim transfer ettirdi, kim izledi, kimlere güvendi şapkasını önüne koyup düşünmesi ve hayatının geri kalanında kendisine bu hataları yaptıranlardan uzak durması gerekiyor. Maalesef ama maalesef Murat Başkanın iyi niyeti suistimal edildi. Yapılan transferler, oynanan futbol bunu gösteriyor.
Bu nasıl aymazlıktır sağ ve sol bek sakatlamaz yerine girecek alternatif yok oynayanlarda facia elindeki emre uğuru da kadro dışı bırakıyorsun iyi dediğimiz Adil de fiyasko İstanbul sporda Tuncer duhan aksu ,orta saha Önür Ergün, eşlem öztürk Gazi FK de Segbefia Tayfur Bingöl Musa Çağıran Osmanlıdan Ali Eren ,Erik Ayık hatta Beykan Şimşek G B den Nadir Çiftçi ,Gaziden Kerim Avcı Kayseriden H Hüseyın Acar tabanca gibi oyuncular on tane sandık oyuncu alacağına beş tane paraya kıyıp oyuncu almak lazım
Bu ruhsuz heriflerin hepsini kadro disi birakacaksin, aralarindan 4-5 Turk ve Traoreyi alacaksin genclerle cikacaksin maclara, kume dusmeyiz ama gencleri kazaniriz en azinsan. Yoksa bu RUHSUZLAR ORDUSU kume dusurecekler..
TEK KELİME İLE FUTBOLCULARIMIZ NANKÖR HOCA NE YAPSIN , ADAMA ÜZÜLDÜM YA ARKASINDA MAÇ İZLEDİM ADAMA ÇOK ÜZÜLDÜM UGUR HOCA NE YAPSIN MURAT BAŞKAN NE YAPSIN NANKÖRLERRR
ruhsuzlar nankörler ve sorumsuzlar
Türkiye liglerinde birkaç takım futbolcuların parasını ödüyor bu takımlardan biri de ads bu oynayan futbolcuların en fazla üç tanesi bu ligde oynar onlarda belli zaten diğerlerinin aldıkları tüm paralar haram zehir zıkkım olsun hiç kimse adanalinin ads nin şerefiyle bu kadar oynamaz metin menejer bu futbolcuları getirirken hiç ALLAH tan korkmadinmi
Sayın Başkanım tam zamanı Teyfik,Vedat,Erdal,Orhan,Emre nin yerlerine gençlerimize şans vermemiz lağzım.diye düşünüyorum.hatta koseçki de dahil.Bunları çokmu arayıp bulup getirdiniz yazık vallahi .Bir Demirsporlu olarak utanıyorum bunlara bu formayı giydirdiğiniz için.bunların hiç biri bu liğin topcuları değiller.Hakkımızdan hayırlısını Allahtan dilerim.Bu sezon kahrolduk rahat bir maç seyir edemedik .
Taraftara başkana yazık bu futbolcuların kapastesi bukadar takımda 4 topçu var gerisi 3 lig topçuları
Yazık.yazik.yazik. Bu ruhsuzlardan birinin sizin oğlunuz veya torununuz veya bir yakınınız olsaydı ne olurdu ? Tff kuralları var.futbolun kuralları var. Oyuncu almanın oynatmanın şartları var.. sizin bir sürü alt yapı hocanız var spor şube müdürünüz var as başkanınız var hatırı sayılır eski değerli yolcularınız var...hicmi bunlarla koordine olunmaz ??? Arastirilmaz... bir oyuncu alırken menejeri var kulübü var bir sürü izlenilmesi gereken yazışmalar ve sözleşmelerden sonra oyuncu alınır. Kulüp taahüt eder..sözleşmeye imza atar. Şimdi bu soruşturmaları n hepsini yaptiniz mi ? Sözleşmeleri yaptiniz mi yaptiniz.. şimdi bu yolculardan biri sizin yakınınızda olabilirdik siz bu oyunculara karaktersiz derseniz futbolun ve kuralları hiçe sayıp haksizlik yapmayacakmisiniz ? Yaptığınız ayıptır ahlaki değildir. Bir sözde bunları alıp başarısızlığı üstlenmeyen başkana ve yönetimine soru sorsaniza ....

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor