Muhtemel 11

PTT 1. Ligin 23. haftasında bugün saat 16.00’da Adana Demirspor ligin iddaalı ekiplerinden Alanyaspor’u ağırlayacak.

Adana Demirspor’un bu karşılaşmaya şu muhtemel 11 ile çıkacağı düşünülüyor.

Adana Demirspor : Fevzi Elmas, Mahmut Özen, Onur Akbay, Gomes Ferreira, Şenol Can, İbrahim Moro, Josehp Attamah, Tiago Bezerra, Hüseyin Kala, Burak Çalık ve Michael Pote 

Yorumlar

EGER BU KADRO İLE ÇIKARSA BAŞTAN 1-0 MAGLUP BAŞLARIZ.BU KADRO KORKALARIN KURACAGI BİR KADRODUR,HALA MI HÜSEYİN KALA,HALA MI ŞENOLCAN.GERİDEN BU GÜNE KADAR EN BÜYÜK SORUNUZMUZ SAVUNMA VE ORTASAHAMIZ BASTON AYAKLI,OYUN KURAMUYORLAR AMA HOCA HALA BUNLARI GÖREMİYOR.NEDEN ÇÜNKÜ KORKAK,KORKAK,KORKAK.
ibrahim moronun ne işi var bu takımda..osman hoca hiç ders almıyor..sknn doğrultusunda devam ediyor..inşallah ben yanılırım ..
Bence kadro iyi onur yerinde önlibero koşan ve baskı yapan bi görüntü veriyor ilerde de Hüseyin Kala nın formu belirleyici olacak sonrasında Anıl düşünülebilir. Moro nun yerine de ibrahim Dağaşan oyuna girer
ŞENOL,ONUR VE KALANIN BU TAKIMDA HALA OLMASINI ANLIYAMIYORUM,HER AN HATA YAPACAKLAR DİYE ÖDÜMÜZ KOPUYOR.Hoca hoca nedir arkadaş bu oyuncular a bu kadar sabredebiliyorsun.Senin hocalıgın bu mu.Bak Ahmet buraya oturdu,ama şenol ve onur hele hele kala yeter artık hoca yeter ya.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor