Mucizenin adı Barış Başdaş

Devre arasında Göztepe’den alınarak kadromuza katılan stoper Barış Başdaş, bugünkü karşılaşmada mucizenin adı oldu.

İlk olarak defansımızda Onur ile birlikte zorlu bir mücadelenin içinde olan Barış, nerede ise hatasız bir oyun oynayarak defansımızı sağlam tuttu.

Ancak Barış asıl mucizeyi gol pozisyonlarında gösterdi. İlk olarak 74. Dakikada ceza alanımız içine gönderilen bir topu rövaşata ile kale içine gönderen Barış, Abdülkadir’in de golünün asistini yaptı.

Herşeyin bittiğini düşündüğümüz bir anda yani 90+4’de tekrar ortaya çıkan Barış, düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi. Bir mucizeyi gerçekleştirdi.

 

Yorumlar

Barış'ın maç eksiği olmasaydı daha doğrusu bu seneyi kötü geçirmeseydi on numara stoper bütün hava toplarında nerdeyse hakimdi halil akbunar ile teke tek kalması onun şanssızlığıydı zaten daha sonra attamah ile halil akbunar eşleşti olması gerekende buydu attamah onun hızını keserdi anca..Bekle konya geliyoruk.
Universitede finallerim olmasına ragmen o mac gitcem okul 1senede uzarsa uzasın yetrki al bu macı simsek
tamda finallere denk geliyor ama yemişim finalini eskişehirden geliyürüm çıkar çıkmaz alacam bileti. İkinci konya kuşatması yükleniyor :)
Maçtan sonraki sevincin ve gözyaşın helal olsun barış. O golü atan ayağına kurban adamsın
daha önce de yazmıştım barış başdaş çok iyi transfer diye gümüş değil altınyıldız diye herkese selam olsun..............
yılmaz hoca gelene kadar şu adamdan yararlanmadık.sizi hoca yapana ...ben
sınavları bırakıp geliyoruz bizim için oyna şimşek!
gardaş yok final yok büt var deyip bu gonyayı kaçırmayın.bugünkü maç tarihti,orda olanlar ne mutlu kullardı.herkese nasip olmaz.21sene sonra çıkıpta konyada olmamak adamın içine oturur.ben öğretmnim patron ister izin versin isterse vermesin keyfi bilir.ben gonyaya mahalladen otobüs kaldıyom bile.
Gençler,üniversite öğrencileri,önceliğinizi eğitiminize verin,finalleri kaçırıp eğitiminizi uzatmayın.Siz kendi finallerinizi düşünün.Ads orda yalnız kalmaz.Siz gelecek sene ii sahibi olur veya bir üst sınıfta rahat rahat Süper Lig maçlarında Ads'yi takip edersiniz.
Barış stoper olarak çok kötü oynadı,Onur'u sürekli yalnız bıraktı,Halil her defasında hızıyla geçti,alanını çok boşalttı ve topla çıkarken rakibe kaptırarak tehlikeli ataklar yedirdi ama iki golde de etksisi olduğu için bu hataları görmezden gelinmesin.maçın tekrarını izleyin,ne demek istediğimiz anlarsınız. Umarım aynı hataları Alanya maçında yapmaz.
ÖNCE DEMİR SPORUMUZ İÇİN HAYIRLI OLSUN KONYADA İNŞALLAH GULEN TARAF BİZ OLURUZ HASRETİMİZ SONA ERER HOCAYA KUÇUK BİR ELEŞTİRİM OLACAK DEFANSI ELAGZIG MAÇINDAKİGİBİ FAZLA İLERİ ÇIKARMA ALANYANIN SURATLİ FUTBOCULARI VAR KONTUROLLU OYNAMAMIZ LAZIM
manisadan ekip hazırlıyoruz.bekle bizi konya

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor