Montella'nın tercihleri sorgulandı

Adana Demirspor deplasmanda oynadığı Başakşehir karşılaşmasını son dakikada yediği penaltı golü ile mağlup tamamladı.

Adana Demirspor bu karşılaşmaya dünyaca ünlü golcüsü Balotelli’yi kenara alarak başladı. Golsüz biten ilk yarının ardından Adana Demirspor golcüsü Assombalonga’nın penaltı golü ile öne geçti. 60. Dakikada gelen bu golün ardından, takımın sahada en çok mücadele eden oyuncusu Assombalonga ile orta sahada forvet hattına yardımcuı olan Bjarnasson oyundan alındı. Bu değişikliklerin ardından Adana Demirspor geriye yaslandı ve son yarım saatlik dilimde nerede ise rakip sahaya geçemedi.

Pozisyon üretemediğimiz bu bölümde yapılan oyuncu değişiklikleri Montella’nın tercihlerinin sorgulanmasına neden oldu.

Yorumlar

Bugünkü karnen kötü be hocam , Gökhan balotelli değişikliklerin çok büyük hataydı
Hoca beyan verirken şunu söyledi, amacımız bu yıl ligte kalmak . Madem böyle bir hedefin var , bu takım zaten hoca bile olmadan lig te kalır. Sen ne işe yarıyorsun. ? Benim zoruma giden ise takım resmen sabote ediliyor ve sanki maç satışı var ! Sahada kazanamayanlar VAR ile uyduruk penaltı üretiyorlar. Britt Asso oyundan neden alındı ? Pis kokular artmaya başladı. Malatya maçıda resmen ikram edilmişti.
Koşan aso çıktı yürüyen balo girdi bence sonuç normal hatta az bile şimşek kazanmak adına hiç birşey yapmadı bu silik futbola yorum yapmaya gerek yok bu dirençsiz ve her maçta gol yiyen bir takımın işi çok zor maalesef gerçek bu
Muric farkı önledi oyunu beğenmedim
Tekrar yazıyorum hoca derse hedef küme düşmemek topcuda onagöre oynar yazık ben yetkili olsam bu beyenatın arkasından hocayı hemen yollarım
hocanın elinde 7-8 tane iyi koşan futbolcu var. Çıkardığı 11 elindekilerin en iyileriydi. Türk futbolcular ise bu ligde bu ayarda oynayacak kalitede değil. En fazla yunus ve gökhan ( oda çok yaşlandı) Hocanın yedekleri ise çok kötü. Bu takımda en az 15-16 tane koşan kaliteli iyi topçu lazım. 5 tane kaliteli Türk lazım ama Türkler kıymete bindi kimse vermiyor. Takım oyuncu değişikliklerine kadar çok iyi mücade etti. Balotelli ve Sinan girdikten sonra sanki 9,5 kişi sahadaydık. Orta sahayı geçemedik. Keşke hiç değişiklik yapmayıp çıktığı 11 le bitirseydi ama bu seferde Balotelli paşa huysuzlanıyor. Muriç cüssesine göre çok iyiydi ve hoca sahada oynatacak 3 türk bulmak zorunda. 1 yunus, 2 samet, 3???
takımın defansı evlere şenlikti rasul resmen koridor oldu sol bekte,oyunmuz vasattı,birde asoyu ve izlandalıyı çıkarıp hiç bir varlık gösteremeyen futbol kariyerini zihinsel olarak tamamlamış bir inler ve yürüyen,kafasına göre takılan bir dünya yıldızımız var mecburen oyuna sokulan,takımı on kişi oynatan dünya yıldızıymış geç onu yaa.

Yeni yorum ekle