Montella’dan sözleşme açıklaması

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, sözleşme yenilemesiyle ilgili olarak, "Ben tabii ki kalmayı düşünürüm, neden düşünmeyeyim." değerlendirmesinde bulundu.

Adana Demirspor'un Başkanvekili Metin Korkmaz'ın kızı Ecrin Korkmaz ait Sarıyer'deki spor salonunun açılışına, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, VavaCars Fatih Karagümrük Kulübü Başkanı Süleyman Hurma, Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve lacivert-mavili takımın futbolcuları katıldı.

Adana Demirspor Başkanı Sancak, MEC Sports'un açılış kurdelesini Erzurumspor'un eski başkanlarından Ali Demirhan ve Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile yaptı.

Spor salonun açılışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Direktörü Montella, önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili açıklamalarda bulundu. "Evliliklerin iki taraflı" olduğunun altını çizen İtalyan teknik adam, "Ben tabii ki kalmayı düşünürüm, neden düşünmeyeyim ama bunu lig bittiğinde düşüneceğiz. Başkanımızla da oturup konuştuğumuzda hep beraber bakacağız duruma." diye konuştu.

Takımın bu sezonki performansından memnun olduğunu da dile getiren Montella, şunları söyledi: "Ligdeki durumumuzdan dolayı çok memnunuz. Bitime 3 maç kala 4. sırayı garantilemiş durumdayız. Ama tabii ki ligin kalanında 3 maçımız var ve bu maçları onurlandırmamız lazım. Umarım 70 puan ve üzerine çıkabiliriz. Çünkü 4. olarak kulübümüz için tarihi bir sonuç aldık. Bu nedenle 70 puanı almak da güzel bir sonuç olur. "

Yorumlar

İstanbulspor a karşı full kadroyla çıkalım sinyor hatır gönül İşleri olmasın, Demirspor her maça kazanmak için çıkar
Hayırdır şampiyonluğa mı yürüyoruz da haberimiz yok??..Zaten 11'inin yedeği yok..Allah korusun bir sakatlık olursa ne olacak üstelik 2-3 genç oyuncu kazanmak dururken??...
Minimal düşünceli taraftar;)
Tahmin ediyorum Montella gidici! 4.lük garantilenmis zaten sezon sonunu beklemenin bir anlami yok yeni sözlesme için. Madem büyük projeler var simdiden mukavele imzalanir ve simdiden çalismalar baslanir. Bence Montella henüz burda kalmaya karar vermemis (kal baskisindan kurtulmak için ailesinden uzak oldugunu öne sürüyor!) baskanin gergin açiklamalarinin nedenide bu sanirim!
bence iyi efendi bir adam. bu pozisyonda olan herhangi bir türk hoca veya sumidica gibi bir yabancı hoca olsa orası burası oynar her hafta saçma sapan açıklamalar yapar kendini takımın ve kulübün üstünde görüp başarının tek sebebinin kendi olduğunu söylerdi. Ama Montella gayet beyefendi bir adam. Oyun kurgusu çok güzel. Elindeki ortalama malzemeyle bir şef edasıyla muhteşem yemekler çıkarıyor. Kalırsa mutlu oluruz giderse de gönül koymayız biz senden razıyız hoca.
Bence başkan hoca konusunda gerekeni yapıyor. Gereğinden fazla taviz vermenin anlamıda yok. Tüm camia gereken değeri veriyor hocaya. Başkanın geçmişte çok güzel sözü var. Kimse vaz geçilmez değildir.
Haydi hayırlısı son maçlar. İyi bir sonuç bekliyoruz. Tam kadro istiyoruz hocam. Kazanmak önemli. Size güvenimiz tam. Hayırlı maçlar.
Hayirdir yorumlarimiz yayimlanmiyor??
Ya kardeşim bari şu maçta Akıntola'yı gözümüz görmesin..Yusuf Erdoğan ile 2 si inanın PTT'yi hak etmiyorlar..2.yarıyı bunlar yüzünden izlemeyeceğim..Ayıptır ya o kadar genç oyuncu varken bu futbol fukaralarını oynatıyorsunuz..Montella'ya hiç yakıştıramadım...
Umarım hoca ile bahsi geçtiği gibi 3 yıllık bir sözleşme imzalanır.taktik ve stratejinin çok önemli olduğu takım sporlarında en önemli öğe bence antrenör ve teknik ekiptir.takım içindeki her bir pozisyonu yedekliyebiliyorken teknik adam degişiklikleri çok baş ağrıtıcı olabilir ayrıca oynattığı futbol bakımından demirsporumuza değer katan bir isime dönüştü istikrar sahibi olmak adına kalması beni sevindirir.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor