Montella, Yunus’u Roma'ya önerdi

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Galatasaray'ın genç yıldızı Yunus Akgün'ü Roma'ya önerdi.

Galatasaray'ın genç yıldızı Yunus Akgün Adana Demirspor'da geçirdiği harika sezonun ardından güçlü bir şekilde takıma döndü. Ancak Yunus Akgün sezona 11'de başlasa da son dönemde forması kaybetti. Yunus Akgün'ün Adana Demirspor'da parlamasına neden olan İtalyan Teknik Adam Vincenzo Montella'dan açıklamalar geldi.

10 yıl Roma forması giyen ve teknik direktörlük kariyerine de başkent ekibinde başlayan Montella, Corriere dello Sport’a verdiği röportajda G.Saray’ın genç yıldızın Yunus Akgün'ü eski takımına önerdi.

"Roma’ya Yunus Akgün’ü önerebilirim"

"Ben hala Roma taraftarıyım. Roma’da doğdum ve büyüdüm. Başka takımı tutma ihtimalim yok. Hatta kız kardeşlerim bile Roma taraftarıdır” diyen 48 yaşındaki çalıştırıcı şöyle devam etti: “Roma’yı takip ediyorum. Kolay sezon olmuyor. Çok önemli oyuncular sakatlandı; Dybala ve Spinazzola. Statta. atmosfer hep harika. Takım bence Mourinho ile başarılı olacak. Roma’ya Yunus Akgün’ü önerebilirim. G.Saray’da şu an iyi bir dönem geçirmiyor ama çok ilginç yetenekleri olan bir hücum oyuncusu."

Yorumlar

Bravo hocaya talebesine sahip çıkıyor.
Bakarsin seneye ikisi Roma’da bulusur, belli mi olur!

Yeni yorum ekle