Montella PFDK'ya sevk edildi!

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella'nın sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle tedbirli olarak kurula sevk edildiği duyuruldu. Montella'nın yanı sıra saha olayları nedeniyle Kulüpte PFDK'ya sevk edildi. 

TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu sevkler yer aldı:

ADANA DEMİRSPOR A.Ş. Kulübü'nün 21.05.2023 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

ADANA DEMİRSPOR A.Ş. Kulübü teknik sorumlusu VINCENZO MONTELLA' nın aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 22.05.2023 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Yorumlar

Verin hocama 3 maç ceza dinlensin biraz lig bitti hepsini kaybetsek de 4.yüz şen ola şimşek şen ola!
Yazık ki yazık
Yancı federasyon. Kumarci, iddia çikmazinda paranın esiri olmuş zavallılar. Kapılarını adalete kapamiş pis bir zihniyete köle olmuş cepleri dolu kalpleri beş para etmez yedikleri içtikleri hatta öldüklerinde kefenleri bile harama batmiş zavallılar. Bir futbol sever olarak sizden iğreniyorum. Keşke olmasaydıniz belki ozaman futbol çocukken mahhelle arasında pilastik topla oynadiğimiz zamanlardaki gibi masum ve temiz kalabilirdi. Siz yemyeşil umutlarımızı ve sahalarimizi çirkefe bulamaktan başka bir işe yaramaz siniz.
Gün geçmiyor ki gerek hakemler gerekse federasyondan skandal bir karar gelmesin..Montella'yı bile çileden çıkaranları alkışlıyorum..Nasıl becerdiniz bunu merak konusu???!!!!!

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor