Montella: "Batshuayi'yi istemiyorlarsa seneye biz alırız"

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, performansıyla eleştirilen Beşiktaşlı Michy Batshuayi hakkında açıklama yaptı. Montella, "Ben beğeniyorum. İstemiyorlarsa seneye biz alırız" dedi.

L1 Üçgen YouTube kanalına konuk olan Adana Demirspor'un İtalyan teknik direktörü Vincenzo Montella Beşiktaş'ın Belçikalı oyuncusu Michy Batshuayi'ye olan hayranlığını dile getirdi.

Montella Beşiktaş forması giyen Michy Batshuayi'yi çok beğendiğini belirtirken Belçikalı oyuncunun çok iyi koşular yaptığını ve hücumda faydalı olduğunu söyledi. Montella, 'Batshuayi çok gol kaçırdığı için eleştiriliyor' yorumu yapılması üzerine ise, "Ben beğeniyorum. İstemiyorlarsa seneye biz alırız" diyerek oyuncunun transferine yeşil ışık yaktı.

Yorumlar

Gücünüz almaya yetmez hadi başka kapıya
Sinyor, seneye de Adana'dasın mı?
Ha gayret simsegim onunculuga bir adım kaldı şuan dokuzuncuyuz,hadi aslanlarim çok az kaldı;)
Çok ağır be hoca, dönene kadar 4 mevsim geciyor görmüyor musun. Montella bir iki maç daha kaybedersen italya uçak biletin hazır. Sen başkanı tanımadınmı daha
başkanda beşiktaşın yenı hocası şenol güneş demişti galıba montellada başkana uydu beşiktaşa taktı kafayı
Hızlı ve teknik bir oyuncu, faydalı olur...
Kasımpaşada 10 numara Haris Hajradinovic çok çok iyi,hem savunmada hemde pas daıtımında süper oyunlar çıkardı,keza malatyada Münir,kerim afez.sivasta max gradel,faysal fajır,antepten sagal.Bu oyuncuların kalitesini gördük, benden sadece hatırlatma.
hocam biryılda takımın iskeletini kuramadın hocalık bumu
Sonunda Montella'da bizden biri oldu çok şükür..BJK'nin,Rize'nin yollamak için can attığı oyuncuları almak/talip olmak Montella vizyonuna yakışmıyor..Hoş geldin aramıza sinyor..
Gelirse çok faydalı olur lakin istanbul haricinde türkiyede oynamaz oynasada çuvalla para ister

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor