Milliler 4 attı, 3'ü Demirspor'lu oyunculardan!

Ümit Milli Takımımız, UEFA 2019 Avrupa Şampiyonası grup eleme sekinci maçında Kıbrıs Rum Kesimi'ni 4-0 mağlup etti.

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu'nda oynanan maçta Millilerimizin gollerini 3. dakikada Adana Demirspor'dan Karagümrük'e kiralanan Adil Demirbağ, 76 ve 81. dakikada penaltıdan Adana Demirspor oyuncusu Orkan Çınar ve 89. dakikada kendi kalesine Hadjipaschalis kaydetti.

Türkiye bu galibiyetle puanını 11'e yükseltti. Ümit Millilerimiz gruptaki dokuzuncu maçını 10 Eylül 2018 Salı akşamı deplasmanda İsveç ile oynayacak.

Yorumlar

Tarsusta mustafa nın milli takımda adil in attıkları sadece gol değil ds yonetımıne ve td ye tokat gbi mesaj
Sayın başkanı tanımam doğduğumdan beri demirsporluyum kısa zamanda olmayacak işler yaptı inkar edenin yüzüne gözüne durur şahsiyeti itibarı sonsuz fakat futbolu bilmiyor bırakıp gitmezde iki sene kalırsa en iyi transferleri hocayı ve takımı kurar yanındaki futbol bilgisi 10 numara olan adamlar sayesinde konuya da yabancı olduğu için adil i mustafa yı göndertip parayla stoper alan sakat tanju kayhanı transfer başarısı gösteren yani başkanın emeğini zamanını parasını çalan çakkallardan hesap sormalıdır sadece başkanın parası ve itibariyle olmaz adama da yazık kötü sonuçlar sayın başkanın değil etrafını sarmış hırsız kan emici çakkallarındır kötü sonuçta başkan tribündeki demirsporu en en çok seven en büyük demirsporludan daha çok üzülüyor ve kahroluyordur

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor