Milli maç sonrası derbi

Ligin 11 haftasını geride bırakan Adana Demirspor, ligin geri kalan 6 haftasında önemli maçlara çıkacak.

İlk olarak bu Pazar Altay deplasmanına çıkacak olan Demirspor, milli maç nedeniyle lige verilecek aradan sonra Adana derbisinde Adanaspor’u ağırlayacak.

Daha sonra Bolu ve Balıkesir deplasmanlarına gidecek olan Demirspor evinde de Giresun ve Gençlerbirliği’ni ağırlayacak.

Yorumlar

Bak olacakları söylüyorum.maç öncesi Hakan kutlu : " milli mac arasını iyi degerlendirdik " Demirspor 1 Adanaspor 2 maç sonrası hakan kutlu : "adanaspor daha çok istedi "
yaser yıldız, adana da. transfer görüşmeleri olumlu yönde ilerliyor
Yaser yildiz kim ya
GALİP GÜZEL SANA SESLENİYORUM HAFTALARDIR DOĞRU DÜZGÜN TOP OYNAMIYORSUN BİR AN ÖNCE KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VER
YASER YILDIZ 2.LİG TOPÇUSU EĞER DEVRE ARASI BÖYLE TOPÇULARLA ANLAŞACAKSA BAŞKAN PLAYOF HAYAL OLUR
Galip ve Hakan acil gitsin
ERCAN albay göreve gelsin
yapmayın arkadaşlar yaser yıldız kim ercan albay kim aklımızla dalga geçmeyin ekiside emekli olmuş insanlar demirsporluların kafasını karıştırmayın
ERCAN Albaya laf söyleyen demirsporlu deyıildir. Ey cahil demirsporun son 3 şampiyonluğu Ercan albayla gelmiştir. Bu sayfada Ercan albaya laf söyleyenlerinde kınamayan demirsporlu değildir. Mutluluktan uctugumuz günleri unutanlara bir hatırlatma daha yapayım. Şampiyonuz olduğumuz sezon gungöreni 1 0 mağlubiyeten 3 1 yendik hemde 8 kişiylen. Son 25 senede bizi calıştırmayan hoca kalmadı. Sadece ERCAN albay biz 3 kez şamplyon yaptı son geldiğindede bizi bu ligte bıraktı şimdi burda oynuyorsak onun sayesin be nankör.
helal olsun
ERCAN ALBAY Allahına kurban seni ne unututuruz nede unuturuz. Son denizlideki maçlar şampiyonluk hayatımızın en mutlu günü. Bunu bize yaşatanları unutmak ne mümkün. Ercan ALBAY ve askerleri. ALLAH sizlerden razı olsun.
ercan albay demirspora hizmet etmiştir sevdiğimiz saygı duyduğumuz bir insandır yeri demirsporlularda farklıdır ama günümüz şartlarında şu anda takımı şu kendini teknik direktör zanneden futboldan zerre anlamayan hakan kutlunun yerine iyi bir teknik direktör gerekli hemde en acele tarafından kim olur bilemem ama bu adamdan kurtulmamız şart. mustafa reşit akçay irfan buz vs.. ama mutlaka gereklidir her geçen saat demirsporun aleyhine bu adamla inşallah başkan gereğini yapar
helal olsun

Yeni yorum ekle