Milli ara öncesi önemli maç

Adana Demirspor ligin 11. Haftasında kendi saha ve seyircisi önünde ligde son sırada bulunan Eskişehirspor’u ağırlayacak.

Son haftalarda iyi futbol oynayan ve çıkışa geçmek isteyen Eskişehirspor karşısında, Adana Demirspor karşılaşmayı kazanarak taraftarını sevindirmek istiyor. Ulusal karşılaşma nedeni ile lige verilecek aranın ardından iki deplasmana çıkacak Adana Demirspor sırası ile Osmanlıspor ve Giresunspor ile oynayacak.

8 Kasım Cuma günü oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

Yorumlar

Durum şöyle olsaydı, iki sezondur ortalama bir iskelet kadro kurulmuş ve takım olma ruhu kazanilmis. Ölüsü ligde kalır ve 3 tanede alt yapıdan oyuncu alınmış.yatirim yapılıyor. Diğer taraftan bu sezon sonunda ortalama 80 ika 100 trilyon olması beklenen borç u baz alın. Bu paranın yarışı ile ads kulübünde tapusu olmak şartıyla tesis yapılmış olsaydı. Iktidarı arkasına aldığı ayna gibi gözüken yönetim 1 tane bile olsa kalıcı bir gelir tesis etseydi. Bu iki şey yapılsaydı ads un geleceği daha garanti altına alınmış olmazmiydi... gelinen sonuç ne sıfır...borç 100 trilyon.... bakin kimse aldanmasın ben temlik koymak filan dediklerine bal gibi yaparlar. Bu nedenle bilmiyoruz ama ads un belkide sn.baskandan başka kimseye borcu yoktur ama zaten bu yeter artar bile.. gelecek asla parlak değildir. Sn.idare heyeti verdikleri paranın garantisini aldıklarını düşünüyorum. Bunun cookkkk yöntemi vardır. Ancak ads u karanlık günler bekliyor bilin. Bilin ne yazacağınızı iyi düşünün. Yüzünüz kızarmasın...birileri çeker gider gerçek adanalı ve ads lılar basbasa kalırız...
hep tenkit hep tenkit kabak dadı vermeye başladı
AdsAds rumuzlu arkadaş inşallah yanılırsın, yanılırız. Ancak endişemiz çok fazla. Transferle özellikle yabancılara çok büyük meblağlar ödendi ve çoğu fos çıktı. Buralardan menejerler büyük komisyonlar milyonlar kazandılar. Bunların zihniyeti hep aynı hizmet yapar gibi gözükür, 1'e yaptığını 3'ecgösterir. 2'yi paylaşırlar. Demirspor büyük bir rant pastası olmuştur.
ÇOK NET YORUM...
ads ads ads arkadaşa katılıyorum..
bu kulübün forma rengini bile seçilene kadar bilmeyen bir başkanın bu kulübe olan sevgisine kafadan yeminli şahit olan hoşşiklere ne anlatılsa boş. para var ya adamda baba da yapılır kral da. bu kulüple hiçbir bağı olmayan bir kişinin bir hesabı olmadan buraya başkan olmasına bile şaşırmayan ve dahi yeniçeriliğine soyunanların eninde sonunda yapacağı şey arkadan sövmek olacak her zaman olduğu gibi. şimdi para var ya en büyük başkan. şimdilik yedirin ve yiyin bu kulübün dirisini, bizim için farketmez, mahalle arasında da oynasa bu kulübün ölüsü bize yeter efendiler. Zaten herkes ahkam kesmede bir numara, iki keçi güdemeyecek tipler maç taktiği veriyor, hayatında şirkette çalışmamış tipler şirket yönetimi dersi veriyor. komik mi, hayır ama çok komik.
ADS ads ads ads vazgeç bu felâket tellallığından bu başkan sahip cikmasaydi sanki şampiyonluğa oynayacak kadromu kurulacaktı transfer tahtası açılmayacaktı iyi düşün iyi şeyler olsun felaket tellallığını bırak.
bizler ads u seven taraftarlar olarak azıcıkta olsa düşünmeli, tartmalı, araştırabılmelı ve sonra konuşulmalıdır. meseleyi önce dogru tahlil etmeliki, çözüm önerileri veya tedavileride olumlu sonuçlar versin. sn. başkan ın tanıyan var tanımayan var. ancak bılınekı futbol ve futbol ruhu ile uzaktan yakından ılgısı yoktur. ayrıca egerkı siyasilerin ısrarı olmasaydı belkıde garantıler verılmeseydı, aile bireyleri özellıkle ads gıbı sorunlu bır kulube gıtmesını asla ıstemeyeceklerdı.... bunu kenara yazın. yani, başkan gönül rızası veya spor ruhu ıle veya adanaya ads a ilgisi nedeyıyle başkan asla olmadı bu bılıne. bu bılınsınki gelınen noktalar daha net görülebılsın. netice şu, başkan ads u kurtarmak ıcın fılan başkan olmadı. kendısınden rıca edıldı, oda iddalara göremaddi tarafı garantıye alınca evet dedı....olay budur. bu böyle olmadıda rıca ıle başkan oldu ve çok ama çok para harcadı... harcasınki ne olacakkı beyler, devletten o kadar bütce ve destekle dönen bu firmaların mılyonda bırı reklamıdır ads a verılen.. dışardan reklam verseler ads ve taraftarından cok reklam yapılamazdı... bunun adı işadamlıgıdır...adana demirsporluluk asla degıldır.. bu nedenle ızlıyoruzkı bazı yalakalar aman başkan dıye yalvarıyorlar ya, o zaman desınlerkı borcada bızı ortak edın..haydı ..görelım delıkanlılıgınızı. beyler bu aile, kar etmeyecegı hıc bır işe girmezler bunuda aklınıza sokun. netıcede bır gun ben bıraktım dersede ıster temlık koysun ıster koymasın alacagı garantıdır, kaybeden adana ve demirspor olacaktır.. nemi olmalıydı, ads tüm borçlarıyla kapanmalıydı, valiye anahtarı teslimedılmelıydı. böylelıkle temlık koymuş hıc kımse bır tl alamazdı. ardından şaıbesız pırıl pırıl ıdarecılerle bal lıgınden adeta dogup yepyenı ruh ve heyacanla bır demırspor kurulmalıydı... kafanızı bırde buna yorun... hıc bır vatandaş demırsporun başarısızlıga adeta hibe edılmiş borcunu ödemek zorunda degıl.. senın vıcdanın buna elverıyorsa sen ne adanalısın nede demırsporlusun... sen bır cahıl taraftarsın sen bır ads uzerınden gecınen asalaksın...
son yalancı, ne yapalım şimdi, birileri adana demirspor başarılı olsun diye çalışsa çabalasa vaktini ortaya koysa dert, yönetim kurulu oluşmasa kongreler sürekli ertelense sürekli ertelense ayrı bir dert, bizde şaşırdık.
son yalancı aynı rumuzun gibisin takiyeyi bırak git kendi turgey sayfanda yorum yap
Haklisiniz. Ancak bu gelinen durum hemen oluşturulmadi. Ancak belediye endeksli yönetimlerin başarısızlığına hep birlikte şahit olduk. Belediye ve gelen idarecilerdir ads u resmen siyasetin içine çektiler. Algi yaratıp direk veya endirek gundemlerle ads u hep kendilerine kasıtlı olarak muhtaç duruma getirecek şartları oluşturdular. Sahipsiz adana..kimsesiz adana naralarıyla soygunluklarina zemin hazırladılar. Gariban ads sevdalilarida sazan gibi dustuler düşürülduler.. hep bir başka algı ve seneryo ile ads u bir arpa boyu ilerlemediler. Kendileri zenginlerine zenginlik kattı ama ads hep geriye gitti. Bu nedenle geçmiş idarecilerde şimdikine adeta çanak tuttular. Işte tabloda derneklerde başındada çürük elmalar oluşturuldu. Bu neticeden dolayı kimseye zırnık verilmemesi için ads kazanacaktı. Mutlaka tertemiz insanlar vardır ve ortaya çıkardı...ama bunu bile engellediler neden cunki rant vardı.. cunki beleş para vardı..
Parası olmayan başkan geliyor ne zaman para harcayıp futbolcu şunu yapsın bunu yapsın diyorlar devamında para yoksa niye başkan oldu diyorlar paralı başkan geliyor adam para harcıyor her şeyi hallediyor adama niye bu kadar harcama yapıyorsun. Diye kızıyorlar Adam parası ile rezil oldu
adam parasıyla mı rezil oldu? kimin parası dayı, sen ne anlatıyorsun? siyaseten gelmiş ve kulübün rengini bile bilmeyen bir adam kendi cebinden beş kuruş harcar mı, hoşşiklik şurubu içe içe kör olmuşsunuzda alemi de kör sanmayın. he elbette kızacak aklı olan çünkü bu harcanan paralar kulübün üzerine borç yazılıyor. bu kulübü haftada 1 porsiyon kebap ve 1 kadeh rakı hesabı peşkeş çeken 75 adet kongre üyesinin keyfi yerinde vesselam, buradaki saf arkadaşlar da aman başkan yaman başkan ne değerli insan geyiğinde tantazi yapıyor, bırakın bu işleri

Yeni yorum ekle